Excedrin Migra Stop tabletki powlekane 20tabletek

Excedrin Migra Stop tabletki powlekane 20tabletek

Doraźne leczenie bólów głowy oraz migreny bez aury.


Skład

1 tabletka zawiera:
250mg kwasu acetylosalicylowego, 250mg paracetamolu, 65mg kofeiny

Wskazania

Stosowany w doraźnym leceniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury.

Dawkowanie

Dorośli:

W przypadku pojawienia się bólu głowy należy wziąć 1 tabletkę i popić szklanką wody. W przypadku bardziej intensywnego bólu głowy można wziąć jednorazowo 2 tabeltki. w razie konieczności kolejną dawkę przyjąć po upływie 4-6h.
Nie należy stosować leku dłużej niż 4 dni w bólu głowy lub 3 dni w migrenie bez konsultacji z lekarzem.
Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek na dobę w obu wskazaniach.

idź do sklepu
Excedrin MigraStop 20 tabletek

Excedrin MigraStop 20 tabletek

Lek przeciwbólowy Excedrin MigraStop stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury.

idź do sklepu

Excedrin Migra Stop 20 tabletek

**Excedrin Migra Stop 20 tabletek** **Opis produktu:** Excedrin Migra Stop to innowacyjny preparat stworzony z myślą o osobach borykających się z bólami głowy oraz migreną bez aury. Dzięki unikalnej formule, która łączy w sobie składniki aktywne, Excedrin Migra Stop skutecznie łagodzi objawy bólowe, przynosząc szybką ulgę i przywracając komfort codziennego życia. **Wskazania:** Preparat jest przeznaczony do doraźnego leczenia bólów głowy oraz migreny bez aury, co czyni go idealnym wyborem dla osób, k

idź do sklepu
Excedrin Migra Stop tabletki powlekane  10 tabletek

Excedrin Migra Stop tabletki powlekane 10 tabletek

Wskazania: Excedrin MigraStop jest stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny (objawów, takich jak: ból głowy, nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk) z aurą lub bez aury. Działanie: Kwas acetylosalicylowy i paracetamol zmniejszają ból i gorączkę, a kwas acetylosalicylowy dodatkowo działa przeciwzapalnie. Kofeina jest łagodnym środkiem pobudzającym i zwiększa działanie kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu. Sposób użycia: Dorośli (wiek powyżej 18 lat): Ból głowy: zazwyczaj za

idź do sklepu
Dezamigren tabletki powlekane 12,5 mg 2 tabletki

Dezamigren tabletki powlekane 12,5 mg 2 tabletki

Dezamigren tabletki powlekane 12,5 mg 2 tabletki- wskazany do stosowania w doraźnym leczeniu bólu głowy związanego z ostrymi napadami migreny z aurą lub bez aury.

idź do sklepu
Nomigren 12,5 mg 2 tabletki powlekane

Nomigren 12,5 mg 2 tabletki powlekane

Nomigren 12,5 mg 2 tabletki powlekane - do stosowania w doraźnym leczeniu bólu głowy z ostrymi napadami migreny z aurą bądź bez aury.

idź do sklepu
Tadalafil Mensil 10 mg 2 tabletki powlekane

Tadalafil Mensil 10 mg 2 tabletki powlekane

Tadalafil Mensil 10 mg 2 tabletki powlekane - to lek na zaburzenia erekcji u dorosłych mężczyzn.

idź do sklepu
Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych

Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych

Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych - lek łączący dwie substancje czynne: paracetamol i ibuprofen, które wspólnie skutecznie łagodzą ból i gorączkę. Dzięki unikalnemu połączeniu działania paracetamolu i ibuprofenu, produkt zapewnia kompleksowe działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Excedrin Duo jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania u osób dorosłych powyżej 18 roku życia, zwłaszcza w przypadkach, gdy sam ibuprofen lub paracetamol są niewystarczające.

idź do sklepu
Maxigra Go tabletki powlekane 0,025 g 4 tabletek

Maxigra Go tabletki powlekane 0,025 g 4 tabletek

Maxigra Go tabletki powlekane 0,025 g 4 tabletek - zawiera substancję czynną syldenafil, stosowany jest w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn.

idź do sklepu
Excedrin MigraStop 10 tabletek

Excedrin MigraStop 10 tabletek

Lek przeciwbólowy Excedrin MigraStop stosowany w doraźnym leczeniu bólu głowy oraz napadów migreny z aurą lub bez aury.

idź do sklepu
No-Spa Max 80 mg tabletki powlekane 24 sztuki

No-Spa Max 80 mg tabletki powlekane 24 sztuki

No-Spa Max 80 mg tabletki powlekane 24 sztuki - lek w postaci tabletek, polecana jest w celu łagodzenia skurczowych bólów brzucha spowodowanych dolegliwościami przewodu pokarmowego, zespołem jelita nadwrażliwego czy bolesnym miesiączkowaniem. Preparat działa rozkurczowo na mięśnie gładkie.

idź do sklepu
No-Spa 40 mg tabletki powlekane 24 sztuki

No-Spa 40 mg tabletki powlekane 24 sztuki

No-Spa 40 mg tabletki powlekane 24 sztuki - lek rozkurczowy, zmniejszający ból (bolesne skurcze) w obrębie narządów jamy brzusznej oraz miednicy mniejszej, czyli w obrębie przewodu pokarmowego (żołądka i jelit), dróg żółciowych i moczowych, a u kobiet również dróg rodnych.

idź do sklepu
Maglek B6 Forte 100 mg+10 mg tabletki powlekane 60 sztuk

Maglek B6 Forte 100 mg+10 mg tabletki powlekane 60 sztuk

Maglek B6 Forte 100 mg+10 mg tabletki powlekane 60 sztuk - lek stosowany w profilaktyce niedoboru magnezu i witaminy B6. Niedobory te mogą objawiać się drżeniem mięśni, bezsennością, nadmierną pobudliwością czy problemami z koncentracją.

idź do sklepu

Ascofer tabletki powlekane 50 sztuk

Wskazania: Lek Ascofer do stosowania doustnego do uzupełniania niedoborów żelaza w organizmie Skład: Substancją czynną leku jest żelaza ll glukonian w dawce 200 mg co odpowiada 23 2 mg jonów żelaza 1 tabletka powlekana zawiera 200 mg żelaza ll glukonianu Pozostałe składniki substancje pomocnicze  to: kwas askorbowy talk skrobia ziemniaczana kwas stearynowy glikol propylenowy oraz powłoczka Aqua Polish P red o składzie: hypromeloza hydroksypropyloceluloza makrogol triglicerydy nasyconych kwas

idź do sklepu
Falvit mama tabletki powlekane  60 tabletek

Falvit mama tabletki powlekane 60 tabletek

Falvit mama Falvit mama jest suplementem diety stanowiącym odpowiedź na potrzeby kobiet ciężarnych oraz - karmiących piersią. Falvit mama zapewnia organizmowi przyszłej mamy składniki niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka, między innymi: kwas foliowy, żelazo, wapń, cynk, magnez, witaminę C, witaminę E oraz witaminy z grupy B. Postać: tabletki powlekane

idź do sklepu
Allertec Fexo 10 tabletek

Allertec Fexo 10 tabletek

Tabletki powlekane Allertec Fexo to lek stosowany w objawach kataru siennego, nazywanego inaczej sezonowym zapaleniem błony śluzowej nosa.

idź do sklepu