Saszetki do sporządzenia zawiesiny doustnej o smaku cytrynowym.
Skład: 1 saszetka zawiera: paracetamol 500mg, kwas askorbowy 200mg, maleinian feniraminy 25mg oraz substancje pomocnicze.
Wskazania: Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.
Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: lek zazwyczaj przyjmuje się 2-3 razy na dobę rozpuszczając po 1 saszetce na szklankę wody.
Przeciwwskazania:
- Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku.
- Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.
- Przerost prostaty z utrudnionym oddawaniem moczu.
- Wiek poniżej 15 lat.
- Choroba alkoholowa.
Fervex 500 mg + 200 mg + 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego,wspomagający leczenie objawów grypy i przeziębienia, smak cytrynowy, 8 saszetek
Fervex Junior to lek w postaci granulatu do sporządzania roztworu doustnego dla dzieci od 6 roku życia. Ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu, uzupełnia niedobory witaminy C.
Fervex o smaku malinowym to produkt leczniczy do leczenia doraźnego objawów przeziębienie, grypy, stanów grypopodobnych jak np. ból głowy, gorączka, katar. Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.
Skład 1 saszetka (13 g) preparatu Fervex zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego, 25 mg maleinianu feniraminy. 1 saszetka (4,95 g) preparatu Fervex D (bez cukru) zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego, 25 mg maleinianu feniraminy. 1 saszetka (3 g) preparatu Fervex Junior zawiera: 280 mg paracetamolu, 100 mg kwasu askorbowego, 10 mg maleinianu feniraminy. Działanie Preparat dzięki zawartości ---paracetamolu działa: * przeciwbólowo * przeciwgorączkowo, ---Maleinianu fenira
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka dreszcze bóle głowy bóle mięśniowe bóle gardła katar oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych Skład: Paracetamol acidum ascorbicum fenyramina Dawkowanie: Stosować doustnie po posiłku popijając dużą ilością wody Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 2 tabletki co 4 6 godzin Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę Nie stosować dłużej niż 7 dni bez zalecenia lekarza
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka dreszcze bóle głowy bóle mięśniowe bóle gardła katar oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych Skład: Paracetamol acidum ascorbicum fenyramina Dawkowanie: Stosować doustnie po posiłku popijając dużą ilością wody Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 2 tabletki co 4 6 godzin Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę Nie stosować dłużej niż 7 dni bez zalecenia lekarza
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka dreszcze bóle głowy bóle mięśniowe bóle gardła katar oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych Skład: Paracetamol acidum ascorbicum fenyramina Dawkowanie: Stosować doustnie po posiłku popijając dużą ilością wody Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 2 tabletki co 4 6 godzin Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę Nie stosować dłużej niż 7 dni bez zalecenia lekarza
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy takich jak: gorączka dreszcze bóle głowy bóle mięśniowe bóle gardła katar oraz obrzęk błony śluzowej nosa i zatok przynosowych Skład: Paracetamol acidum ascorbicum fenyramina Dawkowanie: Stosować doustnie po posiłku popijając dużą ilością wody Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat: 1 2 tabletki co 4 6 godzin Nie stosować więcej niż 8 tabletek na dobę Nie stosować dłużej niż 7 dni bez zalecenia lekarza
ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA FERVEX o smaku malinowym (500 mg + 200 mg + 25 mg) granulat do sporządzania roztworu doustnego (Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Pheniramini maleas) Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek ten jest dostępny bez recepty. Aby jednak uzyskać najlepszy wynik leczenia, należy stosować lek FERVEX o smaku malinowym ostrożnie. - Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. - Na
Intesta Max 30 saszetek - granulat wspomagający w chorobach jelit.
ProctoLact-M 2 g x 10 saszetek - formuła łączy w składzie 2 cenne szczepy baterii z rodzaju Lactobacillus z błonnikiem pokarmowym i witaminą C.
UroLact 10 saszetek x 2 g - doustny probiotyk urologiczny.
HelicoFood - 10 saszetek, to produkt z kategorii żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w chorobie wrzodowej żołądka oraz zakażeniu bakterią Helicobacter pylori.
Fervex jest produktem leczniczym na bazie paracetamolu, kwasu askorbowego i maleinianu feniraminy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Stosuje się doraźnie przy leczeniu chorób górnych dróg oddechowych, w stanach przeziębienia, zapalenia błon śluzowych nosa oraz gardła, nieżytów nosa na tle alergicznym oraz w przypadkach grypy połączonych z gorączką. Przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyżej 15 r.ż. Składniki leku: - paracetamol - działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe;
Dicoflor Junior to żywe kultury bakterii w postaci saszetek z proszkiem o przyjemnym smaku owoców leśnych.