Przeziębienie i grypa

Fervex cytrynowy 12 saszetek

Fervex cytrynowy 12 saszetek

Saszetki do sporządzenia zawiesiny doustnej o smaku cytrynowym. Skład: 1 saszetka zawiera: paracetamol 500mg, kwas askorbowy 200mg, maleinian feniraminy 25mg oraz substancje pomocnicze. Wskazania: Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: lek zazwyczaj przyjmuje się 2-3 razy na dobę rozpuszczając po 1 saszetce na szklankę wody. Prz

idź do sklepu
Pelafen syrop 0,02g/2,5ml 100ml

Pelafen syrop 0,02g/2,5ml 100ml

produkt leczniczy WSKAZANIA DO STOSOWANIA Syrop Pelafen jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym stosowanym w objawowym leczeniu przeziębienia. Produkt jest tradycyjnym produktem leczniczym roślinnym do stosowania w określonych wskazaniach wynikających wyłącznie z długotrwałego stosowania. Pelafen jest przeznaczony do stosowania u osób dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku powyżej 6 lat. SKŁAD 2,5 ml syropu zawiera 20 mg suchego wyciągu (4-25:1) z Pelargonium sidoides DC i/lub Pelargonium reniform

idź do sklepu
Flucontrol Hot proszek saszetki 8 saszetek

Flucontrol Hot proszek saszetki 8 saszetek

Skład: Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg. Tabletki Produktu leczniczego nie należy stosować: w nadwrażliwości na substancje czynne lub którąkolwiek z substancji pomocniczych, u pacjentów z chorobami wątroby (z niewydolnością wątroby lub bez) lub wirusowym zapaleniem wątroby (zwiększone ryzyko hepatotoksyczności), w nadciśnieniu tętniczym, w nadczynności tarczycy, w ciężkich chorobach sercowo-naczyniowych (takich jak choroba wieńcowa, dławica piersiowa), w

idź do sklepu
Coldrex MaxGrip cytrynowy proszek 10 saszetek

Coldrex MaxGrip cytrynowy proszek 10 saszetek

Działanie Coldrex MaxGrip jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym (paracetamol w maksymalnej dawce), obkurczajacym naczynia krwionośne błon śluzowych nosa, zmniejszającym przekrwienie, udrożniającym nos i zatoki - (fenylefryna) i uzupełniającym niedobory witaminy C (kwas askorbowy). Wskazania Jest wskazany do krótkotrwałego, objawowego leczenia grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, katarem, zapaleniem zatok. Dawkowanie Dorośli i

idź do sklepu
Fervex saszetki cytrynowy 8szt

Fervex saszetki cytrynowy 8szt

Opis: Preparat w saszetkach, który stosuje się w doraźnym leczeniu objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych. Skład: Maleinian feniraminy, paracetamol, kwas ascorbowy. Wskazania: Leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła). Dawkowanie: 2-3 razy na dobę rozpuszczając po 1 saszetce na szklankę wody. Zachowaj co najmniej 4-godzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Nie stosuj leku dłużej niż 5 dni, chyba że lekarz

idź do sklepu
Olejek eter.z drzewa herbacianego 10 ml KEJ

Olejek eter.z drzewa herbacianego 10 ml KEJ

Opis Olejek z drzewa herbacianego - naturalny olejek eteryczny. Skład według INCI Melaleuca Alternifolia, D-Limonene, Linalool. Właściwości Zwalcza bakterie, grzyby, wspomaga układ odpornościowy organizmu, pomaga po ukąszeniu owadów, zwalcza trądzik, stosowany jest do pielęgnacji skóry. Przeznaczenie Stosowany do kąpieli, masażu, aromatyzacji powietrza i jako maseczka. Stosowanie Kąpiele: 4-6 kropli na 1/2 wanny ciepłej wody. Masaże: 3 krople olejku wymieszać z łyżką stołową oliwy z oliwek lub o

idź do sklepu
Rutinacea MAX C 1000 tabl. 30 tabl.

Rutinacea MAX C 1000 tabl. 30 tabl.

Suplement diety Rutinacea max C 1000 stworzony jest z myślą o osobach chcących w szczególny sposób wspierać funkcjonowanie układu immunologicznego. Rutinacea max C 1000 zawiera rutozyd oraz wysokie dawki takich składników jak witamina C (aż 1000 mg), witamina D (2000 j.m.), cynk i selen, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. ZASTOSOWANIE: Witamina C, witamina D, selen i cynk wspomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina C wspiera zmniejszenie uczu

idź do sklepu
Gripex Hot (HotActiv) 8 sasz.

Gripex Hot (HotActiv) 8 sasz.

Gripex® HotActiv to siła Gripex’u teraz w nowej formie saszetki do przygotowania gorącego płynu. Gripex® HotActiv został stworzony specjalnie z myślą o pacjentach, którzy preferują płynne formy leków, ponieważ: * Jest łatwy do przełykania * Szybko się wchłania * Każda saszetka zawiera odmierzoną porcję leku * Ma przyjemne działanie rozgrzewające * Ma cytrynowy smak Gripex® HotActiv zawiera specjalnie dobrane składniki, których działanie zostało potwierdzone naukowo*. Paracetamol (650mg) zwalcza gorączkę

idź do sklepu
Rutinacea Max D3 tabl. 60 tabl.

Rutinacea Max D3 tabl. 60 tabl.

Suplement diety Rutinacea Max D3 zawiera rutozyd, witaminy C i D, cynk, selen oraz wyciąg z owoców pomarańczy gorzkiej, w tym bioflawonoidy. Selen, cynk oraz witaminy C i D pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ponadto witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Selen i cynk pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Obecna w składzie witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Skład:

idź do sklepu
Honikan Kaszel syrop 230 g

Honikan Kaszel syrop 230 g

Honikan Kaszel syrop jest wyrobem medycznym stosowanym w leczeniu zarówno kaszlu suchego, jak i mokrego. Działanie preparatu jest efektem połączenia miodu i innowacyjnego naturalnego kompleksu Polisedox z babki lancetowatej, prawoślazu oraz malwy. Syrop Honikan Kaszel łagodzi suchy, męczący kaszel, zaś w przypadku kaszlu mokrego ułatwia odkrztuszanie flegmy. Działa także ochronnie na błonę śluzową.

idź do sklepu
Fervex D granulat do przyrządzania syropu  8 saszetek

Fervex D granulat do przyrządzania syropu 8 saszetek

Skład 1 saszetka (13 g) preparatu Fervex zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego, 25 mg maleinianu feniraminy. 1 saszetka (4,95 g) preparatu Fervex D (bez cukru) zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg kwasu askorbowego, 25 mg maleinianu feniraminy. 1 saszetka (3 g) preparatu Fervex Junior zawiera: 280 mg paracetamolu, 100 mg kwasu askorbowego, 10 mg maleinianu feniraminy. Działanie Preparat dzięki zawartości ---paracetamolu działa: * przeciwbólowo * przeciwgorączkowo, ---Maleinianu fenira

idź do sklepu
Gripex Hot Max (Hot Activ Forte) 12 saszetek

Gripex Hot Max (Hot Activ Forte) 12 saszetek

Skład 1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000 mg, kwas askorbowy 100 mg, chlorowodorek fenylefryny 12,2 mg Działanie Gripex HotActiv Forte to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrażniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia i grypy. Wskazania Wskazaniem do stosowania leku jest krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błon

idź do sklepu
Groprinosin tabl. 0,5 g 50 tabl.

Groprinosin tabl. 0,5 g 50 tabl.

Opis Lek Groprinosin zawiera jako substancję czynną - inozyny pranobeks, który wykazuje działanie przeciwwirusowe i pobudzające czynność układu odpornościowego. Skład Substancją czynną leku jest inozyny pranobeks (kompleks zawierający inozynę oraz 4-acetamidobenzoesan 2-hydroksypropylodimetyloamoniowy w stosunku molarnym 1:3). Pozostałe składniki to: skrobia ziemniaczana, powidon K-25, magnezu stearynian. Dawkowanie Dorośli, w tym osoby w podeszłym wieku (powyżej 65 lat) Zalecana dawka to 50 mg/kg m

idź do sklepu
Groprinosin tabl. 500 mg 20 tabl.

Groprinosin tabl. 500 mg 20 tabl.

GROPRINOSIN, 500 MG, TABLETKI Opis: Lek zwiększający odporność o działaniu immunostymulującym oraz przeciwwirusowym. Skład: 1 tabletka zawiera 500 mg inozyny pranobeksu (Inosinum pranobexum) Wskazania do stosowania: Wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Inozyny pranobeksu nie należy stosować u pacjentów, u których występuje aktualnie napad dny m

idź do sklepu
Pelafen Kid MD Przeziębienie syrop 100ml

Pelafen Kid MD Przeziębienie syrop 100ml

Pelafen® Kid MD PRZEZIĘBIENIE dla dzieci powyżej 1. roku życia stosuje się w pierwszych objawach przeziębienia. Wyrób tworzy ochronną barierę na błonie śluzowej gardła, chroni przed wnikaniem wirusów i bakterii, ułatwia oczyszczanie dróg oddechowych. W skład wyrobu wchodzi opatentowana formuła MUCOBIONETM, która zawiera substancje obniżające napięcie powierzchniowe i zmieniające właściwości fizyczne zalegającego śluzu, co powoduje jego łatwiejsze odklejanie od błon śluzowych. Dzięki temu następuje zwiększ

idź do sklepu