1. Co to jest lek Theraflu Total Grip i w jakim celu się go stosuje Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy. Objawy te obejmują łagodne i umiarkowane bóle, gorączkę, uczucie zatkanego nosa (zablokowany nos) oraz mokry kaszel. Lek Theraflu Total Grip jest wskazany do stosowania tylko u osób dorosłych, osób w podeszłym wieku oraz u młodzieży w wieku 16 lat i starszej. Lek Theraflu Total Grip należy przyjmować TYLKO wtedy, gdy występują WSZY
Flegamina o smaku miętowym bez cukru, 4 mg/5 ml, syrop Bromhexini hydrochloridum NaleSy przeczytać uwaSnie całą ulotkę, poniewaS zawiera ona informacje waSne dla pacjenta. Lek ten jest dostępny bez recepty. Aby jednak uzyskać najlepszy wynik leczenia, naleSy stosować lek Flegamina o smaku miętowym bez cukru ostroSnie. - NaleSy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. - NaleSy zwrócić się do farmaceuty, jeśli potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja. - Jeśli objawy na
Saszetki Vicks AntiGrip Zatoki i Katar to lek stosowany w przypadku objawów przeziębienia i grypy. Vicks Antigrip zawiera 3 składniki aktywne o uzupełniającym się działaniu. Paracetamol obniża temperaturę i zmniejsza ból, a chlorfenamina i fenylefryna ułatwiają oddychanie. Produkt leczniczy przeznaczony dla osób dorosłych. Skład Substancjami czynnymi leku są: paracetamol (Paracetamolum), fenylefryny wodorowinian (Phenylephrini hydrogenotartras) i chlorfenaminy maleinian (Chlorphenamini maleas). 1 saszet
Apap Przeziębienie Max to produkt leczniczy stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy. Apap Przeziębienie Max zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i fenylefrynę. Składniki leku łagodzą ból i gorączkę, zmniejszają ilość wydzieliny z nosa a także zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa. Skład: Substancjami czynnymi leku są: Paracetamolum, Coffeinum, Phenylephrini hydrochloridum. 1 saszetka zawiera substancje czynne: paracetamol (Paracetamolum) 1000 mg kofeina (Coffeinum) 50 mg fenyl
Substancje czynne: 2,5mg heksylorezorcynolu, 1,2mg chlorku benzalkoniowego. Substancje pomocnicze: sacharoza granulowana i płynna glukoza, glikol propylenowy, lewomentol, aromat cytrynowy, aromat miodu, karmel, beta karoten 5% Działanie Działają miejsco znieczulająco i przeciwbakteryjnie. Wskazania Objawowo w bólu i zapaleniu gardła. Dawkowanie Należy powoli ssać tabletkę. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: przyjmować 1 tabletkę co trzy godziny, nie więcej niż 8 tabletek na dobę. Dzieci w wieku
Podstawowe informacje o Hederasal Max Hederasal MAX to roślinny lek wykrztuśny w postaci tabletek z suchym wyciągiem z liści bluszczu (Hederae helicis folii extractum siccum). Lek działa wykrztuśnie, rozkurcza mięśnie gładkie oskrzeli oraz rozrzedza wydzielinę z dróg oddechowych. Działanie i właściwości Hederasal MAX wykazuje złożone działanie: działa wykrztuśnie, rozkurcza mięśnie gładkie oskrzeli, ułatwia odkrztuszanie zalegającej wydzieliny, powoduje rozrzedzenie gęstego śluzu zalegającego w drogach
AntyGrypin noc jest lekiem złożonym, zawierającym 3 substancje czynne: paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, maleinian chlorofenaminy, który zmniejsza wyciek wydzieliny śluzowej z nosa, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu oraz kwas askorbowy, który uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie. Ten lek jest stosowany do doraźnego leczenia objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych, takich jak ból głowy, gorączka, ból gardła, nieżyt nosa i gardła u dorosłych i młodzieży w