Ibuprofen Aflofarm 200 mg 20 tabletek

Ibuprofen Aflofarm 200 mg 20 tabletek

IBUPROFEN to jeden z preparatów na bazie ibuprofenu, przeznaczonych do stosowania w celu złagodzenia dolegliwości bólowych, stanów zapalnych i obniżenia ciepłoty ciała.

Skład:
ibuprofen 200mg
Działanie:
Preparat w postaci tabletek drażowanych zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ odpowiadających za łagodzenie dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, a także zmniejszanie ciepłoty ciała.
Przeciwwskazania:
- uczulenie na składniki leku
- choroba wrzodowa
- zaburzenia nerek, serca bądź wątroby
- równoczesne stosowanie innych preparatów z NLPZ
- zaburzenia krzepnięcia krwi
-dzieci poniżej 12 roku życia
- 3 trymestr ciąży
Wskazania:
Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku dolegliwości bólowych o niewielkim lub przeciętnym nasileniu, a także przy podwyższonej ciepłocie ciała.
Dawkowanie:
W przypadku osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku stosować na początku 1-2 tabl. jednorazowo, a potem 1-2 tabl. co 4-6h (jednak nie więcej niż 6 tabl./24h).

idź do sklepu
Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych

Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych

Excedrin Duo 200 mg + 500 mg 20 tabletek powlekanych - lek łączący dwie substancje czynne: paracetamol i ibuprofen, które wspólnie skutecznie łagodzą ból i gorączkę. Dzięki unikalnemu połączeniu działania paracetamolu i ibuprofenu, produkt zapewnia kompleksowe działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Excedrin Duo jest przeznaczony do krótkotrwałego stosowania u osób dorosłych powyżej 18 roku życia, zwłaszcza w przypadkach, gdy sam ibuprofen lub paracetamol są niewystarczające.

idź do sklepu
Valerin Max 360mg 10 tabletek

Valerin Max 360mg 10 tabletek

Valerin Max 360mg 10 tabletek - jest lekiem roślinnym o działaniu uspokajającym w postaci tabletek powlekanych.

idź do sklepu
Melabiorytm  5 mg 30 tabletek

Melabiorytm 5 mg 30 tabletek

Melabiorytm 5 mg 30 tabletek - w zaburzeniach snu i rytmu dobowego.

idź do sklepu
Luminastil 50 mg 10 tabletek

Luminastil 50 mg 10 tabletek

Luminastil 50 mg 10 tabletek - krótkotrwałe stosowanie w sporadycznie występującej bezsenności u osób dorosłych.

idź do sklepu
Valerin 200 mg 15 tabletek

Valerin 200 mg 15 tabletek

Valerin 200 mg 15 tabletek - jest lekiem roślinnym o działaniu uspokajającym oraz ułatwiającym zasypianie.

idź do sklepu
Valerin Sen z Melatoniną 20 tabletek

Valerin Sen z Melatoniną 20 tabletek

Valerin Sen z Melatoniną 20 tabletek - do stosowania wieczorem na krótko przed nocnym odpoczynkiem. Ułatwia zasypianie, wspomaga zdrowy i głęboki sen.

idź do sklepu
Endokrinol 30 tabletek

Endokrinol 30 tabletek

Endokrinol 30 tabletek - to suplement diety w postaci tabletek, z których każda zawiera starannie dobrane składniki mineralne tj.: jod i selen, oraz witaminy: tiaminę (B1), ryboflawinę (B2), B6, B12 i kwas foliowy. Formuła została opracowana z myślą o uzupełnieniu codziennej diety osób dorosłych, którzy pragną zadbać o zdrowie tarczycy.

idź do sklepu
Hydrominum 40+ dla kobiet po 40 roku 30 tabletek

Hydrominum 40+ dla kobiet po 40 roku 30 tabletek

Hydrominum 40+ dla kobiet po 40 roku 30 tabletek - usuwa nadmiar wody z organizmu, pomaga utrzymać uczucie lekkości nóg.

idź do sklepu
Nurofen Plus  12 tabletek

Nurofen Plus 12 tabletek

Nurofen Ultima to produkt leczniczy zawierający w składzie ibuprofen i kodeinę. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

idź do sklepu
Inventum 25 mg 8 tabletek do rozgryzania i żucia

Inventum 25 mg 8 tabletek do rozgryzania i żucia

Inventum 25 mg 8 tabletek do rozgryzania i żucia - stosowany u dorosłych mężczyzn w leczeniu zaburzeń erekcji, definiowanych jako brak możliwości uzyskania lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

idź do sklepu

Rutinacea Junior 20 tabletek do ssania

Wskazania: Rutinacea junior to suplement diety wspierający prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego w postaci tabletek do ssania o smaku owocowym Skład: glukoza kwas L askorbinowy rutozyd oligosacharydy Dawkowanie: 1 tabletka 2 razy dziennie

idź do sklepu
Hydrocortisonum Aflofarm krem 15 g

Hydrocortisonum Aflofarm krem 15 g

Hydrocortisonum Aflofarm to produkt leczniczy do stosowania w AZS, liszaju, rumieniu, łuszczycy o działaniu przeciwświądowym i przeciwzapalnym.

idź do sklepu

Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych

Wskazania: Apap Intense to lek w postaci tabletek powlekanych o działaniu przeciwbólowym przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym Preparat zawiera dwie substancje czynne odpowiedzialne za działanie leku 8211; paracetamol Paracetamolum i ibuprofen Ibuprofenum Paracetamol jest związkiem który działa przeciwbólowo oraz łagodzi gorączkę Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ Działanie leków z grupy NLPZ polega na łagodzeniu bólu zmniejszaniu obrzęku i stanu zapalnego

idź do sklepu
Ibuprom  50 tabletek

Ibuprom 50 tabletek

Ibuprom to lek należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) w formie tabletek powlekanych, którego substancją czynną jest ibuprofen. Stosowany jest w dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego, do których należą bóle głowy, zębów, mięśni. Lek przynosi ulgę w bolesnym miesiączkowaniu, obniża gorączkę oraz leczy stan zapalny, który stanowi jedną z przyczyn bólu mięśni i stawów.

idź do sklepu
Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki 10 tabletek

Metafen Zatoki - produkt leczniczy zawierający w swoim składzie ibuprofen i pseudoefedryne stosowanym w celu leczenia dolegliwości związanych z chorobami zatok.

idź do sklepu