Ibuprofen  APTEO MED 200 mg przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabl.

Ibuprofen APTEO MED 200 mg przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabl.

Lek wskazany w krótkotrwałym leczeniu objawowego bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

idź do sklepu
Ibuprofen  APTEO MED 200 mg przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabl.

Ibuprofen APTEO MED 200 mg przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabl.

Lek wskazany w krótkotrwałym leczeniu objawowego bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

idź do sklepu
IBUPROFEN - przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 tabl.

IBUPROFEN - przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 tabl.

Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny wskazany przy bólach o umiarkowanym nasileniu, objawach grypy i przeziębienia, czy bólach menstruacyjnych.

idź do sklepu
IBUPROFEN - przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 tabl.

IBUPROFEN - przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 tabl.

Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny wskazany przy bólach o umiarkowanym nasileniu, objawach grypy i przeziębienia, czy bólach menstruacyjnych.

idź do sklepu
APAP przeciwbólowy, przeciwgorączkowy 12 tabl.

APAP przeciwbólowy, przeciwgorączkowy 12 tabl.

Dostępny bez recepty środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, pomagający zwalczyć bóle różnego pochodzenia.

idź do sklepu
APAP przeciwbólowy, przeciwgorączkowy 12 tabl.

APAP przeciwbólowy, przeciwgorączkowy 12 tabl.

Dostępny bez recepty środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, pomagający zwalczyć bóle różnego pochodzenia.

idź do sklepu
Paracetamol 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabl.

Paracetamol 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabl.

Paracetamol 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy lek wskazany przy bólach głowy, mięśniowych, kostno-stawowych, miesiączkowych i zębów.

idź do sklepu
Paracetamol Synoptis 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabl.

Paracetamol Synoptis 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabl.

Paracetamol Synoptis 500mg - lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy wskazany w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych lub w przypadku objawów grypopodobnych.

idź do sklepu
Panadol Sprint Paracetamolum - przeciwbólowy 12 tabl.

Panadol Sprint Paracetamolum - przeciwbólowy 12 tabl.

Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy wskazany do stosowania w bólach głowy, kostnych i stawowych, menstruacyjnych.

idź do sklepu
Panadol Sprint Paracetamolum - przeciwbólowy 12 tabl.

Panadol Sprint Paracetamolum - przeciwbólowy 12 tabl.

Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy wskazany do stosowania w bólach głowy, kostnych i stawowych, menstruacyjnych.

idź do sklepu
Herbata na Wątrobę APTEO NATURA 1,8 g x 20

Herbata na Wątrobę APTEO NATURA 1,8 g x 20

Herbatka na Trawienie APTEO NATURA to środek spożywczy, którego składniki wspomagające prawidłową pracę wątroby.

idź do sklepu
Herbata na Wątrobę APTEO NATURA 1,8 g x 20

Herbata na Wątrobę APTEO NATURA 1,8 g x 20

Herbatka na Trawienie APTEO NATURA to środek spożywczy, którego składniki wspomagające prawidłową pracę wątroby.

idź do sklepu
Czystek APTEO NATURA 1,6 g x 20

Czystek APTEO NATURA 1,6 g x 20

Czystek APTEO NATURA to suplement diety w którego skład wchodzi wysuszone i rozdrobnione ziele czystka do zaparzania.

idź do sklepu
Dziurawiec APTEO NATURA 1,5 g x 30

Dziurawiec APTEO NATURA 1,5 g x 30

Dziurawiec APTEO NATURA to suplement diety w którego skład wchodzi wysuszone i rozdrobnione ziele dziurawca.

idź do sklepu
Dziurawiec APTEO NATURA 1,5 g x 30

Dziurawiec APTEO NATURA 1,5 g x 30

Dziurawiec APTEO NATURA to suplement diety w którego skład wchodzi wysuszone i rozdrobnione ziele dziurawca.

idź do sklepu
Herbata dla Diabetyków APTEO NATURA 2 g x 20

Herbata dla Diabetyków APTEO NATURA 2 g x 20

Herbatka dla Diabetyków APTEO NATURA to suplement diety ogólnego spożycia, pomagająca utrzymać prawidłowy poziom cukru.

idź do sklepu