Paracetamol 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabl.

Paracetamol 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabl.

Paracetamol 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy lek wskazany przy bólach głowy, mięśniowych, kostno-stawowych, miesiączkowych i zębów.

idź do sklepu
Paracetamol Synoptis 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabl.

Paracetamol Synoptis 500mg - przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 10 tabl.

Paracetamol Synoptis 500mg - lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy wskazany w objawowym leczeniu dolegliwości bólowych lub w przypadku objawów grypopodobnych.

idź do sklepu
APAP przeciwbólowy, przeciwgorączkowy 12 tabl.

APAP przeciwbólowy, przeciwgorączkowy 12 tabl.

Dostępny bez recepty środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, pomagający zwalczyć bóle różnego pochodzenia.

idź do sklepu
APAP przeciwbólowy, przeciwgorączkowy 12 tabl.

APAP przeciwbólowy, przeciwgorączkowy 12 tabl.

Dostępny bez recepty środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, pomagający zwalczyć bóle różnego pochodzenia.

idź do sklepu
Panadol Sprint Paracetamolum - przeciwbólowy 12 tabl.

Panadol Sprint Paracetamolum - przeciwbólowy 12 tabl.

Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy wskazany do stosowania w bólach głowy, kostnych i stawowych, menstruacyjnych.

idź do sklepu
Panadol Sprint Paracetamolum - przeciwbólowy 12 tabl.

Panadol Sprint Paracetamolum - przeciwbólowy 12 tabl.

Lek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy wskazany do stosowania w bólach głowy, kostnych i stawowych, menstruacyjnych.

idź do sklepu
IBUPROFEN - przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 tabl.

IBUPROFEN - przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 tabl.

Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny wskazany przy bólach o umiarkowanym nasileniu, objawach grypy i przeziębienia, czy bólach menstruacyjnych.

idź do sklepu
IBUPROFEN - przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 tabl.

IBUPROFEN - przeciwbólowy, przeciwgorączkowy, przeciwzapalny 10 tabl.

Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny wskazany przy bólach o umiarkowanym nasileniu, objawach grypy i przeziębienia, czy bólach menstruacyjnych.

idź do sklepu
Ibuprofen  APTEO MED 200 mg przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabl.

Ibuprofen APTEO MED 200 mg przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabl.

Lek wskazany w krótkotrwałym leczeniu objawowego bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

idź do sklepu
Ibuprofen  APTEO MED 200 mg przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabl.

Ibuprofen APTEO MED 200 mg przeciwbólowy i przeciwgorączkowy 12 tabl.

Lek wskazany w krótkotrwałym leczeniu objawowego bólu o nasileniu małym do umiarkowanego.

idź do sklepu
MedFuture KELP ekstrakt 500mg - 120 tabl.

MedFuture KELP ekstrakt 500mg - 120 tabl.

Suplement diety MedFuture zawierający 500 mg Kelpu brązowych alg (14,3 mg ekstraktu 35:1) w 1 tabletce.

idź do sklepu
MedFuture KELP ekstrakt 500mg - 120 tabl.

MedFuture KELP ekstrakt 500mg - 120 tabl.

Suplement diety MedFuture zawierający 500 mg Kelpu brązowych alg (14,3 mg ekstraktu 35:1) w 1 tabletce.

idź do sklepu
MedFuture Ginkgo Biloba 500mg - 60 kaps.

MedFuture Ginkgo Biloba 500mg - 60 kaps.

Suplement diety MedFuture, którego podstawowym składnikiem są zmielone i sproszkowane liście miłorzębu dwuklapowego w ilości 500mg w jednej kapsułce.

idź do sklepu
MedFuture Ginkgo Biloba 500mg - 60 kaps.

MedFuture Ginkgo Biloba 500mg - 60 kaps.

Suplement diety MedFuture, którego podstawowym składnikiem są zmielone i sproszkowane liście miłorzębu dwuklapowego w ilości 500mg w jednej kapsułce.

idź do sklepu
Aliness Czerwona koniczyna extract 8% 500mg VEGE caps - 90 kaps.

Aliness Czerwona koniczyna extract 8% 500mg VEGE caps - 90 kaps.

Suplement diety Aliness Czerwona koniczyna extract 8% 500mg to produkt z wysokiej jakości ekstraktem z czerwonej koniczyny standaryzowanym na 8% izoflawonów.

idź do sklepu
Kwiat wiązówki 50g

Kwiat wiązówki 50g

Napary z kwiatów wiązówki stosowane są pomocniczo w przeziębieniach, jako środek napotny i łagodny środek przeciwgorączkowy.

idź do sklepu