Ibuprom MAX Sprint kaps.miękkie 0,4g 10 kapsułek

Ibuprom MAX Sprint kaps.miękkie 0,4g 10 kapsułek

Skład:
1 kapsułka, miękka zawiera: Ibuprofen (Ibuprofenum) 400 mg oraz substancje pomocnicze

Wskazania do stosowania:
Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśniowe, bóle kostne i stawowe). Bolesne miesiączkowanie. Gorączka (m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Działanie:
Ibuprofen (pochodna kwasu propionowego) należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Dawkowanie i sposób podawania:
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 kapsułka doustnie co 4 godziny po posiłkach. Nie należy stosować dawki większej niż 3 kapsułki na dobę (maksymalna dawka dobowa 1200 mg w dawkach podzielonych). Nie należy rozgryzać kapsułek.

Produktu leczniczego nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Osoby w podeszłym wieku: nie jest wymagana modyfikacja dawkowania.
Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę, przez najkrótszy okres, do złagodzenia objawów.
Jeżeli konieczne jest stosowanie produktu leczniczego dłużej niż 3 dni lub pogarsza się stan pacjenta, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem.

Przeciwwskazania:
Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów:
- z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ),
- u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki, obrzęku naczynioruchowego lub astmy oskrzelowej,
- z czynną lub nawracającą w wywiadzie chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacją lub krwawieniem (dwa lub więcej niezależne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia),
- krwawienie lub perforacja w obrębie przewodu pokarmowego w wywiadzie związane z wcześniejszym leczeniem NLPZ,
- z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca,
- przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych),
- ze skazą krwotoczną,
- w III trymestrze ciąży.

idź do sklepu
Ibuprom MAX Sprint 10 kapułek

Ibuprom MAX Sprint 10 kapułek

Ibuprom Max Sprint to produkt leczniczy o szybkim działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Ibuprom Sprint 200 mg 40 kapsułek

Ibuprom Sprint 200 mg 40 kapsułek

Ibuprom Sprint 200 mg 40 kapsułek - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.

idź do sklepu
Ibuprom MAX Sprint   40 kapsułek

Ibuprom MAX Sprint 40 kapsułek

Ibuprom Max Sprint to lek przeciwbólowy w formie kapsułek miękkich z ibuprofenem. Jego działanie polega na zwalczaniu stanów zapalnych wywołanych bólem. Dodatkowo lek działa przeciwgorączkowo.

idź do sklepu
Ibuprom MAX Sprint 20 kapsułek

Ibuprom MAX Sprint 20 kapsułek

Ibuprom Max Sprint to szybko działający produkt leczniczy o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.

idź do sklepu
Ibuprom Sprint  24 kapsułek

Ibuprom Sprint 24 kapsułek

Ibuprom Sprint Caps to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.

idź do sklepu

Ibuprom Sprint Caps 200 mg kapsułki miękkie 24 sztuk

Wskazania: Ibuprom Sprint Caps to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego Lek Ibuprom Sprint Caps jest wskazany do krótkotrwałego stosowania w dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego w tym: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe bóle okolicy lędźwiowo krzyżowej bóle kostne i stawowe Bolesne miesiączkowanie Gorączka między innymi w przebiegu grypy przeziębienia lub innych chorób zakaźnych Skład:

idź do sklepu
Ibuprom Sprint Caps kaps.elast. 0,2g 24kap

Ibuprom Sprint Caps kaps.elast. 0,2g 24kap

Wybierając lek przeciwbólowy zwracaj uwagę także na szybkość jego działania. Leki w formie miękkich kapsułek żelatynowych zawierające ibuprofen w postaci płynnego roztworu szybciej uwalniają substancję czynną, dzięki czemu szybciej staje się ona dostępna i gotowa do zwalczania bólu. Ibuprom Sprint Caps to: nowoczesny sposób walki z bólem, szybkie wchłanianie, forma żelowej kapsułki, szybkie rozpuszczanie, lek dla niepokonanych każdego dnia. Szybkość działania to nie jedyna zaleta kapsułek Ibuprom Sprin

idź do sklepu
Ibuprom MAX Sprint kaps.miękkie 0,4g 20kap

Ibuprom MAX Sprint kaps.miękkie 0,4g 20kap

Wskazania: Wskazaniem do stosowania leku są dolegliwości bólowe o różnej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśniowe, bóle okolicy lędźwiowo-krzyżowej, bóle kostne i stawowe. Właściwości: Ibuprom Max Sprint to: - silny lek w szybko działającej formie, - szybko rozpuszczająca się kapsułka, - szybkie wchłanianie substancji czynnej, - nowoczesna i wygodna postać przyjmowania leku. Ibuprom Max Sprint jest lekiem działającym przeciwbólowo, przeciwgorączkowo

idź do sklepu

Ibuprom Max Sprint 400 mg kapsułki miękkie 20 sztuk

Wskazania: Ibuprom Max Sprint to lek przeciwzapalny przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie kapsułek miękkich zawierających ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ Ibuprom max sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy m in ból napięciowy migrena z aurą lub bez aury objawy takie jak: ból głowy nudności nadwrażliwość na światło i dźwięk bóle zębów nerwobóle bóle mięśniowe bóle kostne i stawowe Lek można podawać

idź do sklepu

IIbuprom Max Sprint 400 mg kapsułki miękkie 40 sztuk

Wskazania: Ibuprom Max Sprint to lek przeciwzapalny przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie kapsułek miękkich zawierających ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ Ibuprom max sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy m in ból napięciowy migrena z aurą lub bez aury objawy takie jak: ból głowy nudności nadwrażliwość na światło i dźwięk bóle zębów nerwobóle bóle mięśniowe bóle kostne i stawowe Lek można podawać

idź do sklepu

IIbuprom Max Sprint 400 mg kapsułki miękkie 10 sztuk

Wskazania: Ibuprom Max Sprint to lek przeciwzapalny przeciwbólowy i przeciwgorączkowy w formie kapsułek miękkich zawierających ibuprofen z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ Ibuprom max sprint stosuje się w bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy m in ból napięciowy migrena z aurą lub bez aury objawy takie jak: ból głowy nudności nadwrażliwość na światło i dźwięk bóle zębów nerwobóle bóle mięśniowe bóle kostne i stawowe Lek można podawać

idź do sklepu
Ibuprom RR MAX   48 tabletek

Ibuprom RR MAX 48 tabletek

Ibuprom RR Max to produkt leczniczy do stosowania w bólu (ostrym, łagodnym, umiarkowanym) różnego pochodzenia, jak np. ból głowy, zębów, stawów, w nerwobólach, a także w gorączce. Ibuprom RR Max wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

idź do sklepu
Ibuprom RR MAX 12 tabletek

Ibuprom RR MAX 12 tabletek

Ibuprom RR Max to szybko działający lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.

idź do sklepu
Ibuprom RR MAX  24 tabletek

Ibuprom RR MAX 24 tabletek

Ibuprom RR Max to lek do zwalczania ostrego bólu pooperacyjnego, mięśniowego, kostnego, migrenowego oraz menstruacyjnego.

idź do sklepu
Ibuprom Zatoki  12 tabletek

Ibuprom Zatoki 12 tabletek

Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów zapalenia zatok.

idź do sklepu