IBUPROM ULTRAMAX to lek wskazany do doraźnego, krótkotrwałego stosowania u dorosłych, w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe i kostne (w tym także bóle pleców),
Ibuprom® Ultramax Ibuprofen tabl. powl. 600 mg 10 szt. Maksymalnie 2 tabletki na dobę. Wskazania: Doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy (w tym także migreny), bóle zębów, bóle mięśniowe, stawowe i kostne (w tym także bóle pleców), bóle pourazowe, pooperacyjne, w tym związane z zabiegiem stomatologicznym, nerwobóle, bolesne miesiączkowanie. Dawkowanie: Działania niepożądane można ograniczyć, stosując najmniejszą skuteczną dawkę przez najkróts
Wskazania: Tabletki powlekane Ibuprom Ultramax to lek przeciwbólowy przeciwgorączkowy i przeciwzapalny zawierający największą dawkę ibuprofenu dostępną bez recepty Ibuprom Ultramax podaje się w krótkotrwałym leczeniu umiarkowanego i ostrego bólu różnego pochodzenia jak migrena nerwoból czy bóle mięśni lub stawów Produkt leczniczy przeznaczony dla osób dorosłych Ibuprom Ultramax stosuje się w gorączce stanach zapalnych oraz bólach różnego pochodzenia o umiarkowanym i ostrym nasileniu: bóle głowy w
Ibuprom RR Max to produkt leczniczy do stosowania w bólu (ostrym, łagodnym, umiarkowanym) różnego pochodzenia, jak np. ból głowy, zębów, stawów, w nerwobólach, a także w gorączce. Ibuprom RR Max wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.
Ibuprom 200 mg 20 tabletek - lek wskazany przede wszystkim w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Tabletki z ibuprofenem obniżają także gorączkę. Lek przeciwbólowy bez recepty może być podawany dorosłym i dzieciom już od 6 roku życia.
Ibuprom RR Max to szybko działający lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy.
Ibuprom Zatoki Max 400 mg + 60 mg 10 tabletek - jest lekiem przeznaczonym do stosowania doraźnego w celu złagodzenia objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: ból głowy, ból i niedrożność zatok obocznych nosa, katar, gorączka, ból gardła, bóle mięśniowe.
Ibuprom RR Max to lek do zwalczania ostrego bólu pooperacyjnego, mięśniowego, kostnego, migrenowego oraz menstruacyjnego.
Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów zapalenia zatok.
Ibuprom Zatoki to lek do doraźnego leczenia objawów towarzyszących zapaleniu zatok będących konsekwencją powikłań przeziębienia, grypy lub alergicznego nieżytu nosa.
Ibuprom to lek należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) w formie tabletek powlekanych, którego substancją czynną jest ibuprofen. Stosowany jest w dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego, do których należą bóle głowy, zębów, mięśni. Lek przynosi ulgę w bolesnym miesiączkowaniu, obniża gorączkę oraz leczy stan zapalny, który stanowi jedną z przyczyn bólu mięśni i stawów.
Ibuprom Max Sprint to produkt leczniczy o szybkim działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.
Ibuprom Max Sprint to szybko działający produkt leczniczy o właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych.
Ibuprom Sprint Caps to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.
Vileda UltraMax wiadro z wyciskaczem 10L Przedstawiamy Tobie innowacyjny produkt, jakim jest wiadro z wyciskaczem Vileda UltraMax. To niezawodny artykuł, z którym domowe porządki staną się czystą przyjemnością. Wygodne w zastosowaniu, wysokiej jakości, supertrwałe wiadro, z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom! Właściwości wiadra do mopa z wyciskaczem Vileda UltraMax Wiadro Vileda UltraMax przeznaczone jest jedynie do mopa płaskiego UltraMax. Zaopatrzone zostało w udoskonalone sito, które pozo
Ibuprom Sprint 200 mg 40 kapsułek - produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym stosowanym w bólach o nasileniu słabym do umiarkowanego.
Vileda Ultramax XL mop płaski Zapewnij w swoim mieszkaniu krystaliczną czystość zamieniając codzienne domowe porządki w prawdziwą przyjemność. Zaopatrz się w Vileda Ultramax Box. Teraz dostępny w wersji XL! Właściwości mopa Vileda Ultramax Vileda Ultramax jest mopem płaskim obrotowym zapewniającym wygodę w użytkowaniu. Mop: zapewnia dokładne i skuteczne czyszczenie powierzchni nawet bez konieczności użycia detergentu nie wymaga moczenia i brudzenia rąk, gdyż posiada wiadro z wyciskaczem dzi