Paramig Fast Junior 250mg 12 saszetek

Wskazania: Lek Paramig Fast Junior zawiera jako substancję czynną paracetamol Paracetamol należy do grupy farmakoterapeutycznej analgetyków leków przeciwbólowych które równocześnie działają jako antypiretyki leki przeciwgorączkowe o słabym działaniu przeciwzapalnym Lek Paramig Fast Junior stosuje się w objawowym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu oraz gorączki Nie stosować produktu leczniczego Paramig Fast Junior dłużej niż trzy dni bez zalecenia lekarza Skład: 1 saszetka zwiera 250mg paracetamolu Dawkowanie: Paramig Fast Junior należy zawsze przyjmować dokładnie według wskazówek podanych w tej ulotce W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą Dawki stosowane u dzieci zależą od wieku i masy ciała Dawka jednorazowa wynosi 10 mg kg m c co 4 godziny lub 15 mg kg m c co 6 godzin Maksymalna dawka dobowa wynosi 60 mg kg masy ciała Odstęp pomiędzy poszczególnymi dawkami nie powinien być krótszy niż 4 godziny Nie stosować leku Paramig Fast Junior dłużej niż trzy dni bez zalecenia lekarza Dawkę ustala się na podstawie informacji podanych w poniższej tabeli

idź do sklepu
Paramig Fast 500 mg granulat 12 saszetek

Paramig Fast 500 mg granulat 12 saszetek

Paramig Fast 500 mg granulat 12 saszetek - stosuje się w objawowym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu oraz gorączki.

idź do sklepu
Xenna Fast Junior mikrowlewka doodbytnicza dla dzieci w wieku 1-12 lat 6 saszetek x 5 g

Xenna Fast Junior mikrowlewka doodbytnicza dla dzieci w wieku 1-12 lat 6 saszetek x 5 g

Xenna Fast Junior mikrowlewka doodbytnicza dla dzieci w wieku 1-12 lat 6 saszetek x 5 g - zawiera w składzie naturalne ekstrakty i składniki cukrowe, które wykazują działanie ochronne i łagodzące na śluzówkę odbytnicy. Stosowanie preparatu pomaga zmniejszyć dyskomfort i przeciwdziała podrażnieniom wynikającym z zaparć.

idź do sklepu

Paramig Fast 500 mg granulat, 12 saszetek

Wskazania: Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta 8211; Lek ten należy zawsze przyjmować dokładnie tak jak to opisano w tej ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty Należy zachować tę ulotkę aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać 8211; Jeśli potrzebna jest rada lub dodatkowa informacja należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty 8211; Jeśli u pacjenta wystąpią jakiekolwiek objawy

idź do sklepu
Dicoflor Junior  12 saszetek

Dicoflor Junior 12 saszetek

Dicoflor Junior to żywe kultury bakterii w postaci saszetek z proszkiem o przyjemnym smaku owoców leśnych.

idź do sklepu
Hitaxa Fast junior  10 tabletek

Hitaxa Fast junior 10 tabletek

Hitaxa Fast Junior - produkt leczniczy łagodzący objawy zwiazene z alergicznym zapaleniem błon śluzowych nosa.

idź do sklepu

Hitaxa Fast Junior 2,5mg tabletki 10 sztuk

Wskazania: Hitaxa Fast Junior jest lekiem przeciwalergicznym niewywołującym senności Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów Hitaxa fast junior tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej jest stosowany również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką stan skóry wywołany uczuleniem Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i pokrzywkę Skład: 1 ml kropli doustnych zawiera: substancję czynną: maleinian dimetindenu 1 mg substancje pomocnicze: glikol propylenowy kwas benzoe

idź do sklepu

Visolvit Junior truskawka 30 saszetek

Wskazania: Preparat Visolvit Junior jest przeznaczony do stosowania głównie u dzieci Preparat stosuje się w stanach wzmożonego zapotrzebowania na witaminy np okres powrotu do zdrowia po chorobach infekcyjnych osłabienie organizmu zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy a także w profilaktyce niedoboru witamin Skład: witamina C witamina PP witamina B12 witamina B6 witamina B2 witamina B1 witamina D3 witamina A Dawkowanie: 1 do 2 saszetek w ciągu doby

idź do sklepu

Visolvit Junior pomarańcza 30 saszetek

Wskazania: Preparat Visolvit Junior jest przeznaczony do stosowania głównie u dzieci Preparat stosuje się w stanach wzmożonego zapotrzebowania na witaminy np okres powrotu do zdrowia po chorobach infekcyjnych osłabienie organizmu zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy a także w profilaktyce niedoboru witamin Skład: witamina C witamina PP witamina B12 witamina B6 witamina B2 witamina B1 witamina D3 witamina A Dawkowanie: 1 do 2 saszetek w ciągu doby

idź do sklepu
Recenum Junior 30 mg granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 10 saszetek

Recenum Junior 30 mg granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 10 saszetek

Recenum Junior 30 mg granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 10 saszetek - produkt leczniczy w postaci granulatu do sporządzania zawiesiny doustnej o działaniu przeciwbiegunkowym.

idź do sklepu
IRIGASIN Junior zestaw do płukania nosa i zatok irygator + 12 saszetek

IRIGASIN Junior zestaw do płukania nosa i zatok irygator + 12 saszetek

IRIGASIN Junior zestaw do płukania nosa i zatok irygator + 12 saszetek - dla pacjentów w wieku powyżej 4. roku życia (w przypadku młodszych dzieci przed zastosowaniem wyrobu należy skonsultować się z lekarzem), w ostrym lub przewlekłym zapaleniu zatok przynosowych, nieżycie nosa (w przebiegu infekcji lub alergii).

idź do sklepu

Dicopeg Junior proszek 30 saszetek

Wskazania: Dicopeg Junior dzięki właściwościom hydrofilowym zmiękcza stolec i ułatwia wypróżnienie przy czym nie powoduje skurczów bólów brzucha ani nagłego parcia Skuteczność nie zmniejsza się z upływem czasu Dicopeg Junior jest polecany w sytuacjach przewlekłych zaparć i w przypadku sporadycznych zaburzeń pracy jelit Skład: makrogol 3350  dwutlenek krzemu aromat sól sodowa sacharyny Dawkowanie: Od 6 miesiąca życia do 2 lat do 12 kg : 1 2 saszetki dziennie Od 2 do 11 roku życia od 12 kg do 20

idź do sklepu
Apap Przeziębienie Junior  6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior 6 saszetek

Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Deslodyna Fast Junior tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 2,5 mg Desloratadyna 10 tabletek

Deslodyna Fast Junior tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 2,5 mg Desloratadyna 10 tabletek

Deslodyna Fast Junior tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej 2,5 mg Desloratadyna 10 tabletek - na alergię dla dzieci od 6 roku życia.

idź do sklepu
Fervex Junior  8 saszetek

Fervex Junior 8 saszetek

Fervex Junior to lek w postaci granulatu do sporządzania roztworu doustnego dla dzieci od 6 roku życia. Ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu, uzupełnia niedobory witaminy C.

idź do sklepu

Carbo medicinalis MF 250mg tabletki 20 sztuk

Wskazania: Biegunki niestrawności i wzdęcia różnego pochodzenia Skład: 250mg węgiel aktywowany Dawkowanie: 1 tabletka dziennie

idź do sklepu