Apap Przeziębienie Junior  6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior 6 saszetek

Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Apap Przeziębienie Junior pr.dop.roztw.  6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior pr.dop.roztw. 6 saszetek

APAP przeziębienie junior Lek 3 w 1 na objawy przeziębienia i grypy. paracetamol 300 mg chlorowodorek fenylefryny 5 mg witamina C 20 mg Dawkowanie: Dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. Maksymalnie 4 saszetki na dobę Rozpuścić w 100 ml ciepłej wody Ostrzeżenia: Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porady lekarskiej Należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia Nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol APAP prz

idź do sklepu
APAP przeziębienie Max proszek o smaku miętowo- cytrynowym * 8 saszetek

APAP przeziębienie Max proszek o smaku miętowo- cytrynowym * 8 saszetek

APAP - Przeziębienie Max to lek o smaku miętowo-cytrynowym to lek w formie wygodnych saszetek. Stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia i grypy takich jak ból głowy, zatok, a także niedrożność nosa.

idź do sklepu
Apap Junior granulat  250 mg  10 saszetek

Apap Junior granulat 250 mg 10 saszetek

Gorączka, bóle łagodne i umiarkowane różnego pochodzenia u dzieci powyżej 4. roku życia.

idź do sklepu

Apap Max przeziębienie 8 saszetek

Wskazania: Apap Przeziębienie Max to produkt leczniczy stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy  Apap Przeziębienie Max zawiera 3 substancje czynne: paracetamol kofeinę i fenylefrynę Składniki leku łagodzą ból i gorączkę zmniejszają ilość wydzieliny z nosa a także zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa Skład: 1 saszetka zawiera substancje czynne: paracetamol Paracetamolum 1000 mg kofeina Coffeinum 50 mg fenylefryny chlorowodorek Phenylephrini hydrochloridum 12 2 mg Dawkowanie: Ten l

idź do sklepu
Apap 100 tabletek

Apap 100 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap  50 tabletek

Apap 50 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap Noc   12 tabletek

Apap Noc 12 tabletek

Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie

idź do sklepu
Apap Extra   50 tabletek

Apap Extra 50 tabletek

APAP Extra to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Preparat zawiera dwie substancje czynne - paracetamol (Paracetamolum) i kofeinę (Coffeinum)

idź do sklepu

Apap Junior 250 mg granulat 10 saszetek

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera

idź do sklepu
IRIGASIN Junior zestaw do płukania nosa i zatok irygator + 12 saszetek

IRIGASIN Junior zestaw do płukania nosa i zatok irygator + 12 saszetek

IRIGASIN Junior zestaw do płukania nosa i zatok irygator + 12 saszetek - dla pacjentów w wieku powyżej 4. roku życia (w przypadku młodszych dzieci przed zastosowaniem wyrobu należy skonsultować się z lekarzem), w ostrym lub przewlekłym zapaleniu zatok przynosowych, nieżycie nosa (w przebiegu infekcji lub alergii).

idź do sklepu
Fervex Junior  8 saszetek

Fervex Junior 8 saszetek

Fervex Junior to lek w postaci granulatu do sporządzania roztworu doustnego dla dzieci od 6 roku życia. Ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu, uzupełnia niedobory witaminy C.

idź do sklepu
Dicoflor Junior  12 saszetek

Dicoflor Junior 12 saszetek

Dicoflor Junior to żywe kultury bakterii w postaci saszetek z proszkiem o przyjemnym smaku owoców leśnych.

idź do sklepu
Apap dla dzieci Forte 40 mg/ ml, zawiesina doustna, 85 ml

Apap dla dzieci Forte 40 mg/ ml, zawiesina doustna, 85 ml

Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki.

idź do sklepu
Apap Intense  10 tabletek

Apap Intense 10 tabletek

Działanie leków z grupy NLPZ polega na łagodzeniu bólu, zmniejszaniu obrzęku i obniżaniu wysokiejtemperatury ciała.

idź do sklepu
Fervex cytrynowy  8 saszetek

Fervex cytrynowy 8 saszetek

Fervex 500 mg + 200 mg + 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego,wspomagający leczenie objawów grypy i przeziębienia, smak cytrynowy, 8 saszetek

idź do sklepu