Apap Junior 250 mg granulat 10 saszetek

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu i 25 mg chlorowodorku difenhydraminy Dawkowanie: Lek podaje się doustnie 1 2 godziny przed snem Nie powinno się stosować leku dłużej niż 7 dni bez porozumienia z lekarzem Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem

idź do sklepu
Apap Przeziębienie Junior  6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior 6 saszetek

Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Apap Junior granulat  250 mg  10 saszetek

Apap Junior granulat 250 mg 10 saszetek

Gorączka, bóle łagodne i umiarkowane różnego pochodzenia u dzieci powyżej 4. roku życia.

idź do sklepu
Recenum Junior 30 mg granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 10 saszetek

Recenum Junior 30 mg granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 10 saszetek

Recenum Junior 30 mg granulat do sporządzania zawiesiny doustnej 10 saszetek - produkt leczniczy w postaci granulatu do sporządzania zawiesiny doustnej o działaniu przeciwbiegunkowym.

idź do sklepu
APAP przeziębienie Max proszek o smaku miętowo- cytrynowym * 8 saszetek

APAP przeziębienie Max proszek o smaku miętowo- cytrynowym * 8 saszetek

APAP - Przeziębienie Max to lek o smaku miętowo-cytrynowym to lek w formie wygodnych saszetek. Stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia i grypy takich jak ból głowy, zatok, a także niedrożność nosa.

idź do sklepu
Paramig Fast 500 mg granulat 12 saszetek

Paramig Fast 500 mg granulat 12 saszetek

Paramig Fast 500 mg granulat 12 saszetek - stosuje się w objawowym leczeniu łagodnego do umiarkowanego bólu oraz gorączki.

idź do sklepu
Groprinosin Forte granulat 30 saszetek

Groprinosin Forte granulat 30 saszetek

Groprinosin Forte granulat 30 saszetek - jest lekiem przeciwwirusowym i zwiększającym odporność organizmu (pobudza czynność układu odpornościowego).

idź do sklepu
Dicoflor Junior  12 saszetek

Dicoflor Junior 12 saszetek

Dicoflor Junior to żywe kultury bakterii w postaci saszetek z proszkiem o przyjemnym smaku owoców leśnych.

idź do sklepu
Ketonal Sprint Max 50 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego 12 saszetek

Ketonal Sprint Max 50 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego 12 saszetek

Ketonal Sprint Max 50 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego 12 saszetek - to lek dla dorosłych i młodzieży, który łagodzi lekki lub umiarkowany ból różnego pochodzenia. Zawiera ketoprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Intesta Max  30 saszetek

Intesta Max 30 saszetek

Intesta Max 30 saszetek - granulat wspomagający w chorobach jelit.

idź do sklepu
Apap Przeziębienie Junior pr.dop.roztw.  6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior pr.dop.roztw. 6 saszetek

APAP przeziębienie junior Lek 3 w 1 na objawy przeziębienia i grypy. paracetamol 300 mg chlorowodorek fenylefryny 5 mg witamina C 20 mg Dawkowanie: Dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. Maksymalnie 4 saszetki na dobę Rozpuścić w 100 ml ciepłej wody Ostrzeżenia: Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porady lekarskiej Należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia Nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol APAP prz

idź do sklepu
Apap 100 tabletek

Apap 100 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap  50 tabletek

Apap 50 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Fervex cytrynowy  8 saszetek

Fervex cytrynowy 8 saszetek

Fervex 500 mg + 200 mg + 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego,wspomagający leczenie objawów grypy i przeziębienia, smak cytrynowy, 8 saszetek

idź do sklepu
Xenna Fast Junior mikrowlewka doodbytnicza dla dzieci w wieku 1-12 lat 6 saszetek x 5 g

Xenna Fast Junior mikrowlewka doodbytnicza dla dzieci w wieku 1-12 lat 6 saszetek x 5 g

Xenna Fast Junior mikrowlewka doodbytnicza dla dzieci w wieku 1-12 lat 6 saszetek x 5 g - zawiera w składzie naturalne ekstrakty i składniki cukrowe, które wykazują działanie ochronne i łagodzące na śluzówkę odbytnicy. Stosowanie preparatu pomaga zmniejszyć dyskomfort i przeciwdziała podrażnieniom wynikającym z zaparć.

idź do sklepu
Apap Noc   12 tabletek

Apap Noc 12 tabletek

Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie

idź do sklepu