APAP przeziębienie Max proszek o smaku miętowo- cytrynowym * 8 saszetek

APAP przeziębienie Max proszek o smaku miętowo- cytrynowym * 8 saszetek

APAP - Przeziębienie Max to lek o smaku miętowo-cytrynowym to lek w formie wygodnych saszetek. Stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia i grypy takich jak ból głowy, zatok, a także niedrożność nosa.

idź do sklepu
APAP przeziębienie Max prosz. 1g+0,05g+0,0

APAP przeziębienie Max prosz. 1g+0,05g+0,0

Apap Przeziębienie Max to produkt leczniczy stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy. Apap Przeziębienie Max zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kofeinę i fenylefrynę. Składniki leku łagodzą ból i gorączkę, zmniejszają ilość wydzieliny z nosa a także zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa. Skład: Substancjami czynnymi leku są: Paracetamolum, Coffeinum, Phenylephrini hydrochloridum. 1 saszetka zawiera substancje czynne: paracetamol (Paracetamolum) 1000 mg kofeina (Coffeinum) 50 mg fenyl

idź do sklepu
Apap Przeziębienie Junior  6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior 6 saszetek

Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Apap Junior granulat  250 mg  10 saszetek

Apap Junior granulat 250 mg 10 saszetek

Gorączka, bóle łagodne i umiarkowane różnego pochodzenia u dzieci powyżej 4. roku życia.

idź do sklepu

Apap Max przeziębienie 8 saszetek

Wskazania: Apap Przeziębienie Max to produkt leczniczy stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy  Apap Przeziębienie Max zawiera 3 substancje czynne: paracetamol kofeinę i fenylefrynę Składniki leku łagodzą ból i gorączkę zmniejszają ilość wydzieliny z nosa a także zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa Skład: 1 saszetka zawiera substancje czynne: paracetamol Paracetamolum 1000 mg kofeina Coffeinum 50 mg fenylefryny chlorowodorek Phenylephrini hydrochloridum 12 2 mg Dawkowanie: Ten l

idź do sklepu
Apap 100 tabletek

Apap 100 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap  50 tabletek

Apap 50 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap Noc   12 tabletek

Apap Noc 12 tabletek

Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie

idź do sklepu
Apap Extra   50 tabletek

Apap Extra 50 tabletek

APAP Extra to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Preparat zawiera dwie substancje czynne - paracetamol (Paracetamolum) i kofeinę (Coffeinum)

idź do sklepu
Benzydamine Neo-Angin 3 mg po 6 roku życia 20 pastylek do ssania o smaku cytrynowym

Benzydamine Neo-Angin 3 mg po 6 roku życia 20 pastylek do ssania o smaku cytrynowym

Benzydamine Neo-Angin 3 mg po 6 roku życia 20 pastylek do ssania o smaku cytrynowym - w objawowym miejscowym leczeniu ostrego bólu gardła z towarzyszącymi typowymi objawami stanu zapalnego, takimi jak ból, zaczerwienienie lub brzęk w jamie ustnej i gardle.

idź do sklepu
Apap Przeziębienie Junior pr.dop.roztw.  6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior pr.dop.roztw. 6 saszetek

APAP przeziębienie junior Lek 3 w 1 na objawy przeziębienia i grypy. paracetamol 300 mg chlorowodorek fenylefryny 5 mg witamina C 20 mg Dawkowanie: Dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat: 1 saszetka co 4-6 godz. Maksymalnie 4 saszetki na dobę Rozpuścić w 100 ml ciepłej wody Ostrzeżenia: Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porady lekarskiej Należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia Nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol APAP prz

idź do sklepu
Orsalit dla dorosłych prosz.dosp.10 saszetek o smaku malinowo-cytrynowym

Orsalit dla dorosłych prosz.dosp.10 saszetek o smaku malinowo-cytrynowym

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego Orsalit ma postać proszku, który po rozpuszczeniu, podaje się jako doustny płyn nawadniający podczas biegunki i wymiotów. Przeznaczony jest do uzupełnienia płynów i składników mineralnych u osób dorosłych. Orsalit dla dorosłych zwiera aromat o smaku malinowo-cytrynowym.

idź do sklepu
Fervex malinowy  8 saszetek

Fervex malinowy 8 saszetek

Fervex o smaku malinowym to produkt leczniczy do leczenia doraźnego objawów przeziębienie, grypy, stanów grypopodobnych jak np. ból głowy, gorączka, katar. Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.

idź do sklepu
Fiorda o smaku cytrynowym 30 pastylek

Fiorda o smaku cytrynowym 30 pastylek

Naturalne składniki zawarte w produkcie Fiordawspomagają prawidłowe funkcjonowaniebłony śluzowej gardła i krtani, oraz wspierają siłyodpornościowe organizmu.

idź do sklepu
Emskie na gardło - pastylki do ssania z solą emską o smaku cytrynowym 30 pastyl.

Emskie na gardło - pastylki do ssania z solą emską o smaku cytrynowym 30 pastyl.

EMSKIE NA GARDŁO Pastylki do ssania z solą emską o smaku cytrynowym Wskazania: Emskie na Gardło Pastylki do ssania z solą morską o smaku cytrynowym to wyrób medyczny przeznaczony do stosowania w celu łagodzenia objawów związanych z odczuciem suchości w jamie ustnej lub gardle, z bólem towarzyszącym tym dolegliwościom. Właściwości: Emskie na Gardło Pastylki do ssania z solą morską o smaku cytrynowym łagodzą objawy związane z odczuciem suchości w jamie ustnej lub gardle z bólem towarzyszącym tym doleg

idź do sklepu
Erdomed Muko 225 mg proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 20 saszetek

Erdomed Muko 225 mg proszek do sporządzania zawiesiny doustnej 20 saszetek

Leczenie wspomagające w ostrych i przewlekłych chorobach zapalnych dróg oddechowych (nosa, zatok przynosowych, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc) z towarzyszącym nadmiernym wydzielaniem śluzu.

idź do sklepu

Apap Junior 250 mg granulat 10 saszetek

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera

idź do sklepu