APAP przeziębienie junior
Lek 3 w 1 na objawy przeziębienia i grypy.
paracetamol 300 mg
chlorowodorek fenylefryny 5 mg
witamina C 20 mg
Dawkowanie:
Dzieci i młodzież w wieku 6-12 lat:
1 saszetka co 4-6 godz.
Maksymalnie 4 saszetki na dobę
Rozpuścić w 100 ml ciepłej wody
Ostrzeżenia:
Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porady lekarskiej
Należy przestrzegać 4 godzinnego odstępu pomiędzy dawkami
Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia
Nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol
APAP przeziębienie junior Paracetamolum 300 mg, Acidum ascorbicum 20 mg, Phenylephrini hydrochloridum 5 mg; proszek do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce. Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak gorączka i dreszcze, ból głowy, bóle mięśniowo-stawowe, ból gardła, niedrożność przewodów nosowych i zatok przebiegająca z bólem, nieżyt błony śluzowej nosa (katar). Lek przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu lub na aminy sympatykomimetyczne. Niestabilna choroba wieńcowa. Zaburzenia rytmu serca. Wysokie ciśnienie tętnicze. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Choroba alkoholowa. Leku nie należy stosować podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania ich stosowania. Leku nie należy stosować w okresie leczenia zydowudyną. Jaskra z wąskim kątem przesączania. Anatomicznie wąski kąt przesączania. Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.
Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.
APAP - Przeziębienie Max to lek o smaku miętowo-cytrynowym to lek w formie wygodnych saszetek. Stosowany jest w leczeniu objawów przeziębienia i grypy takich jak ból głowy, zatok, a także niedrożność nosa.
Gorączka, bóle łagodne i umiarkowane różnego pochodzenia u dzieci powyżej 4. roku życia.
Wskazania: Apap Przeziębienie Max to produkt leczniczy stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy Apap Przeziębienie Max zawiera 3 substancje czynne: paracetamol kofeinę i fenylefrynę Składniki leku łagodzą ból i gorączkę zmniejszają ilość wydzieliny z nosa a także zmniejszają obrzęk błony śluzowej nosa Skład: 1 saszetka zawiera substancje czynne: paracetamol Paracetamolum 1000 mg kofeina Coffeinum 50 mg fenylefryny chlorowodorek Phenylephrini hydrochloridum 12 2 mg Dawkowanie: Ten l
APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie
APAP Extra to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Preparat zawiera dwie substancje czynne - paracetamol (Paracetamolum) i kofeinę (Coffeinum)
Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera
IRIGASIN Junior zestaw do płukania nosa i zatok irygator + 12 saszetek - dla pacjentów w wieku powyżej 4. roku życia (w przypadku młodszych dzieci przed zastosowaniem wyrobu należy skonsultować się z lekarzem), w ostrym lub przewlekłym zapaleniu zatok przynosowych, nieżycie nosa (w przebiegu infekcji lub alergii).
Fervex Junior to lek w postaci granulatu do sporządzania roztworu doustnego dla dzieci od 6 roku życia. Ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu, uzupełnia niedobory witaminy C.
Dicoflor Junior to żywe kultury bakterii w postaci saszetek z proszkiem o przyjemnym smaku owoców leśnych.
Do krótkotrwałego, objawowego leczenia, bólu o małym i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki.
Działanie leków z grupy NLPZ polega na łagodzeniu bólu, zmniejszaniu obrzęku i obniżaniu wysokiejtemperatury ciała.
Fervex 500 mg + 200 mg + 25 mg, granulat do sporządzania roztworu doustnego,wspomagający leczenie objawów grypy i przeziębienia, smak cytrynowy, 8 saszetek