Sinecod 1,5mg /ml syrop 100ml

Sinecod 1,5mg /ml syrop 100ml

Wskazania: Preparat polecany do leczenia ostrego kaszlu różnego pochodzenia a także do tłumienia kaszlu w okresie przed i pooperacyjnym u pacjentów przechodzących zabiegi chirurgiczne i bronchoskopii Skład: cytrynian butamiratu Dawkowanie: dzieci 4 6 lat: jednorazowo 5ml syropu; dzieci 6 12 lat: jednorazowo 10ml; dzieci powyżej 12 lat: jednorazowo 15ml; osoby dorosłe: jednorazowo 15ml

idź do sklepu
Sinecod syrop   100 ml

Sinecod syrop 100 ml

Sinecod to lek przeciwkaszlowy w postaci syropu, który można stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci już od 3 roku życia. Lek przeznaczony do stosowania w leczeniu objawowym kaszlu różnego pochodzenia.

idź do sklepu
Sinecod krople  20 ml

Sinecod krople 20 ml

Sinecod krople to lek zawierający substancję czynną: butamiratu cytrynian. Związek ten jest nieopioidowym lekiem przeciwkaszlowym.

idź do sklepu
Sinecod syrop 1.5mg/ml 100 ml

Sinecod syrop 1.5mg/ml 100 ml

Skład: Krople doustne 1 ml (22 krople) zawiera: substancję czynną: cytrynian butamiratu 5,00 mg substancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sól sodowa sacharyny, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% (v/v), glicerol, wodorotlenek sodu 30% roztwór, woda oczyszczona. Syrop 10 ml zawiera: substancję czynną: cytrynian butamiratu 15,00 mg substancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sól sodowa sacharyny, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% (v/v), glicerol, wodorotlenek sodu 30% roztwór, woda oczyszczona. K

idź do sklepu
Bronchosol syrop na kaszel mokry 100ml

Bronchosol syrop na kaszel mokry 100ml

Bronchosol syrop na kaszel mokry 100ml - jest syropem stosowanym tradycyjnie jako środek wykrztuśny i pobudzający wydzielanie płynnego śluzu w oskrzelach.

idź do sklepu
Sinecod krople 5 mg/1ml 20 ml

Sinecod krople 5 mg/1ml 20 ml

Skład: Krople doustne 1 ml (22 krople) zawiera: substancję czynną: cytrynian butamiratu 5,00 mg substancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sól sodowa sacharyny, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% (v/v), glicerol, wodorotlenek sodu 30% roztwór, woda oczyszczona. Syrop 10 ml zawiera: substancję czynną: cytrynian butamiratu 15,00 mg substancje pomocnicze: sorbitol 70% roztwór, sól sodowa sacharyny, wanilina, kwas benzoesowy, etanol 96% (v/v), glicerol, wodorotlenek sodu 30% roztwór, woda oczyszczona. K

idź do sklepu
Syrop Prawoślazowy z witaminą C 100ml - Herbapol Kraków Syrop Prawoślazowy z witaminą C - Herbapol Kraków

Syrop Prawoślazowy z witaminą C 100ml - Herbapol Kraków Syrop Prawoślazowy z witaminą C - Herbapol Kraków

Syrop Prawoślazowy z witaminą C 100ml - Herbapol KrakówSuplement dietySkład: Sorbitol (substancja słodząca, nośnik), wyciąg z korzenia prawoślazu - 10%, witamina C (substancja wzbogacająca) - 0,1%, benzoesan sodu (substancja konserwująca), aromat ananasowy - identyczny z naturalnym. Zawartość korzenia prawoślazu w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję syropu (tj. 3 łyżeczki) wynosi 360mg. Dzienna porcja syropu zawiera 18mg witaminy C, co stanowi 23% zalecanego dziennego spożycia. Zawiera sub

idź do sklepu

Junior-angin syrop dla dzieci 100ml

Wskazania: Junior angin syrop dla dzieci do stosowania w suchym drażniącym kaszlu bólach gardła oraz podrażneiniach błony śluzowej gardła i jamy ustnej towarzyszącym przeziębieniom Skład: porost islandzki pantotenian wapnia glukonian cynku Dawkowanie: 2 razy dziennie po 5 ml

idź do sklepu
Vernikabon syrop 100 ml

Vernikabon syrop 100 ml

Vernikabon syrop 100 ml - syrop przeciw pasożytom układu pokarmowego, pobudza apetyt, łagodzi nudności.

idź do sklepu
Syrop dla Niejadka 100ml - Herbapol Kraków

Syrop dla Niejadka 100ml - Herbapol Kraków

Skład:Syrop glukozowo-fruktozowy, sacharoza, wyciąg wodny z owocu anyżu, korzenia cykorii, kłącza imbiru, ziela pokrzywy i owocni pomarańczy gorzkiej, premiks witaminowy zawierający witaminy: C, B1, B2, B6, B12, E, PP, biotynę, kwas pantotenowy oraz kwas foliowy.   Przeznaczenie:Preparat stanowi uzupełnienie codziennej diety w idealnie dobraną kompozycję związków czynnych. Zastosowane zioła pobudzają apetyt oraz wspomagają wydzielanie soków trawiennych. Syrop szczególnie polecany dla małych i większych bo

idź do sklepu
HERBAPini syrop   116 ml

HERBAPini syrop 116 ml

Syrop Herbapini (Sirupus Pini compositum) to lek przeciwkaszlowy. Syrop zawiera fosforan kodeiny, podawany doraźnie w suchym męczącym kaszlu, jaki towarzyszy nieżytom górnych dróg oddechowych.

idź do sklepu
Syrop z babki lancetowatej z Witaminą C 100ml - Herbapol Kraków Syrop z babki lancetowatej z Witaminą C Herbapol Kraków

Syrop z babki lancetowatej z Witaminą C 100ml - Herbapol Kraków Syrop z babki lancetowatej z Witaminą C Herbapol Kraków

Suplement diety  Skład:Sorbitol (substancja słodząca, nośnik), wyciąg z liści babki lancetowatej, witamina C (substancja wzbogacająca), kwas cytrynowy (regulator kwasowości), benzoesan sodu (substancja konserwująca), aromat pomarańczowy - naturalny. Zawiera ok. 1% obj. alkoholu etylowego. Przeznaczenie:Syrop zawiera wyciąg z babki lancetowatej oraz witaminę C. Liść babki lancetowatej działa ogólnie wzmacniająco na organizm, jest polecany szczególnie w okresie jesienno-zimowym, w czasie osłabionej odpornoś

idź do sklepu
SINUDAFEN BABY SYROP 100ML  ZATOKI

SINUDAFEN BABY SYROP 100ML ZATOKI

SINUDAFEN BABY SYROP 100ML Syrop dla dzieci znaturalną witaminą C. Odpowiednio skomponowane składniki suplementu diety Sinudafen baby wspomagają prawidłowe funkcjonowanie zatok oraz wspierają procesy regeneracji błon śluzowych górnych dróg oddechowych. Ponadto ułatwiają utrzymanie komórek układu odpornościowego w dobrej kondycji. Preparat polecany dla dzieciod trzeciego roku życia. Wspomaga zatoki i regeneruje błony śluzowe górnych dróg oddechowych, wzmacnia odporność dziecka, stanowi źródłonaturalnej wit

idź do sklepu
FLAVAMED MAX syrop (6mg/ml) - 100ml

FLAVAMED MAX syrop (6mg/ml) - 100ml

Roztwór stosowany w leczeniu mokrego kaszlu związanego z ostrymi i przewlekłymi chorobami oskrzeli płuc i oskrzeli.

idź do sklepu
Herbapect Junior - Syrop na kaszel suchy i mokry 3+ 100ml - Aflofarm Herbapect Junior - Syrop na kaszel suchy i mokry 3+

Herbapect Junior - Syrop na kaszel suchy i mokry 3+ 100ml - Aflofarm Herbapect Junior - Syrop na kaszel suchy i mokry 3+

Herbapect - Junior - Syrop na kaszel suchy i mokry 3+ Wskazania Kaszel suchy i mokry łagodzenie objawów infekcji górnych dróg oddechowych, przeziębienia i grypy: stany niedoboru witaminy C. DziałanieHERBAPECT JUNIOR to optymalne połączenie substancji pochodzenia roślinnego i witaminy C. Śluzy, flawonoidy, składniki olejkowe obecne w wyciągach roślinnych łagodzą meczący kaszel poprzez działanie osłaniające, powlekające i przeciwzapalne. Syrop może być stosowany jako uzupełnienie witaminy C. DawkowanieDz

idź do sklepu
BRONCHIPRET TE syrop - 100ml

BRONCHIPRET TE syrop - 100ml

Produkt leczniczy roślinny stosowany w objawach kaszlu z zalegającą wydzieliną, w łagodnych do umiarkowanych infekcjach i stanach zapalnych dróg oddechowych, takich jak ostre zapalenie oskrzeli.

idź do sklepu