Apap tabletki tabletek 50 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia ból głowy ból zębów bóle mięśniowe nerwobóle bolesne miesiączkowanie doraźnie jako środek przeciwgorączkowy przy grypie przeziębieniach Skład: paracetamol Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki 3 4 razy na dobę Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę

idź do sklepu
Apap 0,5 g 100 tabletek

Apap 0,5 g 100 tabletek

APAP 100tabl. DUŻE OPAKOWANIE Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin. Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla: osób z chorobą wrzodową osób z nadciśnieniem tętniczym cierpiących na nadkwaśność i zgagę chorych na cukrzycę alergików os

idź do sklepu
AVIZOR enzyme 2x10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme 2x10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme tabletki, ZESTAW 2x10 sztuk w opakowaniu.  tabletki enzymatyczne - odbiałcząjące, czyszczące przeznaczone do skutecznego usuwania osadów białkowych. Tabletki AVIZOR enzyme mogą być stosowane do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. skład: Subtilsin A. Opakowanie: 2x10 sztuk tabletek, razem 20 sztuk tabletek odbiałczających   data przydatności:  2022-11 aktualizacja: 2020-03  

idź do sklepu

Apap tabletki tabletek 24 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia ból głowy ból zębów bóle mięśniowe nerwobóle bolesne miesiączkowanie doraźnie jako środek przeciwgorączkowy przy grypie przeziębieniach Skład: paracetamol 500mg Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki 3 4 razy na dobę Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę

idź do sklepu
Apap  50 tabletek

Apap 50 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap 100 tabletek

Apap 100 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
AVIZOR enzyme 10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme 10 szt. - tabletki odbiałczające

AVIZOR enzyme tabletki, 10 sztuk w opakowaniu.  tabletki enzymatyczne - odbiałcząjące, czyszczące przeznaczone do skutecznego usuwania osadów białkowych. Tabletki AVIZOR enzyme mogą być stosowane do wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. skład: Subtilsin A. Opakowanie: 10 sztuk tabletek odbiałczających   data ważności: 2022-01 aktualizacja: 2020-03  

idź do sklepu
Apap Noc   12 tabletek

Apap Noc 12 tabletek

Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym oraz nasennym. Paracetamol zawarty w produkcie łagodzi ból, natomiast difenhydramina działa nasennie

idź do sklepu
Apap Extra   50 tabletek

Apap Extra 50 tabletek

APAP Extra to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Preparat zawiera dwie substancje czynne - paracetamol (Paracetamolum) i kofeinę (Coffeinum)

idź do sklepu

Apap Noc 12 tabletek

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera

idź do sklepu

Apap Noc 50 tabletek

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera

idź do sklepu
Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 10 tabletek

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 10 tabletek

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie

idź do sklepu

Apap Extra tabletki 24 sztuk

Wskazania: Ból głowy bóle mięśniowe ból zębów nerwobóle bolesne miesiączkowanie oraz bóle kostno stawowe pooperacyjne i pourazowe Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy Skład: kofeina paracetamol Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 2 tabletki co 4 6 godzin

idź do sklepu

Apap Extra tabletki 10 sztuk

Wskazania: Ból głowy bóle mięśniowe ból zębów nerwobóle bolesne miesiączkowanie oraz bóle kostno stawowe pooperacyjne i pourazowe Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy Skład: kofeina paracetamol Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 2 tabletki co 4 6 godzin

idź do sklepu

Apap Extra tabletki 50 sztuk

Wskazania: Ból głowy bóle mięśniowe ból zębów nerwobóle bolesne miesiączkowanie oraz bóle kostno stawowe pooperacyjne i pourazowe Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy Skład: kofeina paracetamol Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 2 tabletki co 4 6 godzin

idź do sklepu

Apap Noc 24 tabletki

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera

idź do sklepu