Apap Noc 24 tabletki

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu i 25 mg chlorowodorku difenhydraminy Dawkowanie: Lek podaje się doustnie 1 2 godziny przed snem Nie powinno się stosować leku dłużej niż 7 dni bez porozumienia z lekarzem Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem

idź do sklepu
Apap Noc  24 tabletki

Apap Noc 24 tabletki

Krótkotrwałe leczenie bólu, w tym: bólu głowy, bólów kostno-stawowych, bólu mięśni, bólu zębów, bólów menstruacyjnych, nerwobóli, bólów związanych z przeziębieniem i grypą, powodujących trudności w zasypianiu.

idź do sklepu
Apap 0,5 g 100 tabletek

Apap 0,5 g 100 tabletek

APAP 100tabl. DUŻE OPAKOWANIE Apap uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin. Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla: osób z chorobą wrzodową osób z nadciśnieniem tętniczym cierpiących na nadkwaśność i zgagę chorych na cukrzycę alergików os

idź do sklepu
Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 24 tabletki

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 24 tabletki

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie

idź do sklepu
Apap noc 24 tabletki

Apap noc 24 tabletki

Apap Noc to pierwsze na polskim rynku połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego jakim jest Apap z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym zasypianie. Produkt ten został specjalnie stworzony z myślą o pacjentach cierpiących z powodu bólu pojawiającego się wieczorem lub w nocy, który może powodować trudności z zaśnięciem lub nocne wybudzenia. W skład preparatu Apap Noc wchodzą dwie substancje czynne: paracetamol w dawce 500 mg (lek, który skutecznie zwalcza ból i jednocześnie jest bezpieczny dla o

idź do sklepu
Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 10 tabletek

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 10 tabletek

Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i wyłącznie

idź do sklepu

Apap Noc 12 tabletek

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera

idź do sklepu

Apap Noc 50 tabletek

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera

idź do sklepu

Apap Junior 250 mg granulat 10 saszetek

Wskazania: Apap Noc to lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym który łączy działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy Apap Noc łagodzi ból ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu Lek stosuje się podczas doraźnego łagodzenia bólu różnego pochodzenia np menstruacyjnego nerwobólu kostno stawowego a także towarzyszącego objawom grypy lub przeziębienia które utrudniają zasypianie Skład: 1 tabletka powlekana zawiera

idź do sklepu

Apap Extra tabletki 24 sztuk

Wskazania: Ból głowy bóle mięśniowe ból zębów nerwobóle bolesne miesiączkowanie oraz bóle kostno stawowe pooperacyjne i pourazowe Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy Skład: kofeina paracetamol Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 2 tabletki co 4 6 godzin

idź do sklepu

Apap Extra tabletki 50 sztuk

Wskazania: Ból głowy bóle mięśniowe ból zębów nerwobóle bolesne miesiączkowanie oraz bóle kostno stawowe pooperacyjne i pourazowe Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy Skład: kofeina paracetamol Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 2 tabletki co 4 6 godzin

idź do sklepu

Apap Extra tabletki 10 sztuk

Wskazania: Ból głowy bóle mięśniowe ból zębów nerwobóle bolesne miesiączkowanie oraz bóle kostno stawowe pooperacyjne i pourazowe Łagodzenie objawów przeziębienia i grypy Skład: kofeina paracetamol Dawkowanie: Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 2 tabletki co 4 6 godzin

idź do sklepu
Apap Przeziębienie Junior  6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior 6 saszetek

Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.

idź do sklepu
Apap  50 tabletek

Apap 50 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap 100 tabletek

Apap 100 tabletek

APAP to produkt leczniczy dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

idź do sklepu
Apap Extra (0,5g+0,065g) 50 tabletek powlekanych

Apap Extra (0,5g+0,065g) 50 tabletek powlekanych

Apap Extra Apap Extra to najsilniejszy lek przeciwbólowy z rodziny Apap. Jest połączeniem bezpiecznej substancji aktywnej (paracetamol 500mg) ze składnikiem nasilającym i przyśpieszającym działanie leku (kofeina 65mg). Dodatkowy składnik działa również pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i dodatkowo znosi uczucie zmęczenia. Apap Extra powstał w odpowiedzi na potrzeby pacjentów, według których idealny lek przeciwbólowy powinien usuwać nawet silne bóle, ale tylko i

idź do sklepu

Apap tabletki 100 sztuk

Wskazania: Bóle różnego pochodzenia ból głowy ból zębów bóle mięśniowe nerwobóle bolesne miesiączkowanie doraźnie jako środek przeciwgorączkowy przy grypie przeziębieniach Skład: paracetamol Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki 3 4 razy na dobę Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę

idź do sklepu