Ibufen Junior 200 mg 10 kaps - lek z grupy NLPZ, działający przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.
Skład: 1 kapsułka zawiera: ibuprofen 200 mg. Działanie: Preparat w postaci kapsułek zawiera ibuprofen, który zaliczany jest do grupy NLPZ odpowiadających za łagodzenie dolegliwości bólowych, stanów zapalnych, a także zmniejszanie ciepłoty ciała Sposób użycia: Dzieci od 6 do 9 lat (20-29 kg): dawka początkowa 1 kapsułka. Potem, w razie potrzeby 1 kapsułka co 8 godzin. Maksymalna dawka dobowa wynosi 3 kapsułki (600 mg ibuprofenu). Dzieci od 10 do 12 lat (30-39 kg): dawka początkowa 1 kapsułka. Potem,
Ibufen Aroma na katar - 5 szt. Wskazania: Ibufen Aroma na katar to plastry dla dzieci powyżej 18. miesiąca życia. Plastry wskazane są do stosowania w przypadku nieżytu nosa. Właściwości: Ibufen Aroma na katar to plastry, które zawierają naturalne olejki eteryczne. Ich składniki: ułatwiają swobodne oddychanie; redukują dyskomfort związany z niedrożnością nosa; działają 8 h; mogą być stosowane w dzień i w nocy. Stosowanie: Plastry stosować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Ważne informacje:
Ibufen Baby 125 mg 5 czopków - przeznaczony jest dla dzieci od 2 roku życia. Głównym składnikiem jest ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Ibufen Aroma na katar plastry aromatyczne po 18 miesiącu życia 5 sztuk - produkt nasączony balsamem na bazie naturalnych olejków eterycznych, który stopniowo się uwalniając: ułatwia oddychanie, zmniejsza dyskomfort związany z katarem i przeziębieniem.
Wskazania: Ibufen dla dzieci forte to produkt leczniczy w postaci syropu przeznaczony dla dzieci Stosuje się go w zwalczaniu bólu gorączki stanu zapalnego który towarzyszy np ząbkowaniu infekcjom Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: Określając dawkę ibuprofenu u dzieci o masie ciała powyżej 5 kg należy uwzględnić masę ciała mc i wiek dziecka Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg kg mc aż do maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 30 mg kg mc
Wskazania: Ibufen dla dzieci forte to produkt leczniczy w postaci syropu przeznaczony dla dzieci Stosuje się go w zwalczaniu bólu gorączki stanu zapalnego który towarzyszy np ząbkowaniu infekcjom Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu Dawkowanie: Określając dawkę ibuprofenu u dzieci o masie ciała powyżej 5 kg należy uwzględnić masę ciała mc i wiek dziecka Zwykle stosowana dawka pojedyncza ibuprofenu wynosi od 7 do 10 mg kg mc aż do maksymalnej dawki dobowej wynoszącej 30 mg kg mc
Wskazania: Plastry Ibufen Aroma zostały nasączone olejkami eterycznymi z mięty lawendy sosny i rozmarynu dzięki czemu zmniejszają dyskomfort towarzyszący katarowi i przeziębieniu Plastry stopniowo uwalniają swój zapach przez około 8 godzin ułatwiając oddychanie i spanie Skład: Ibufen Aroma na katar plastry 5 szt Składniki: olejek miętowy z obniżona zawartością mentolu olejek lawendowy olejek rozmarynowy olejek sosnowy eukaliptol linalol Substancje zawarte w olejkach eterycznych mogące wyw
Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy bóle zębów bóle mięśniowe stawowe i kostne bóle po urazach nerwobóle bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie bolesne miesiączkowanie bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego Skład: 1 kapsułka zawiera: substancja czynna: ibuprofen 200mg; Dawkowanie: Dzieci od 6 do 9 lat dawka początkowa 1 kapsułka Potem w razie potrzeby 1 kapsułka co 8 godzin
czopki dla dorosłych i dzieci od 6 lat z tak wysoką dawką ibuprofenu - 200 mg
Końcówki do szczoteczki sonicznej dla dzieci SEYSSO JUNIOR dedykowane są tylko i wyłącznie do szczoteczki sonicznej SEYSSO JUNIOR. Dostępne są w dwóch kolorach - różowym i zielonym. Zapewniają najwyższą jakość oczyszczania zębów i są łagodne dla dziąseł i szkliwa.
ŻURAWINA 60 KAPS. DROGI MOCZOWE HERBAPOL KRAKÓW Skład: Sproszkowane owoce żurawiny Przeznaczenie: Owoce żurawiny są bardzo pomocne w infekcjach dróg moczowych, aktywnie wspomagają procesy antyoksydacyjne i wzmacniają odporność organizmu. Zawartość:60 kaps.
Colafit Kolagen ALiofilizowan, 60 kaps., uzupełnia niedobory kolagenu w diecie.
Klimaktobon 60 kaps. Bonimed. Zawiera ekstrakt z pluskwicy groniastej i sproszkowane szyszki chmielu
Apap Junior przeziębienie to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera 300mg paracetamolu, 20mg witaminy C oraz 5mg fenylefryny. Paracetamol to lek przeciwbólowy, który działa również jako lek przeciwgorączkowy. Apap Junior zażywa się w celu leczenia objawów towarzyszącym przeziębieniu i grypie.
Andrographis, 400mg, 100 kaps. 1-3x dziennie po 1 kapsułce. Nie przekraczać zalecanej porcji.