Polopiryna Complex 12 saszetek - zwalcza nie tylko uciążliwe objawy, w tym katar, ale działa również na ich przyczynę – stan zapalny.
Skład: Kwas acetylosalicylowy, fenylefryny wodorowinian, chlorofenaminy maleinian, krzemionka koloidalna bezwodna, sacharoza, sacharyna sodowa, sodu cyklaminian, kwas cytrynowy bezwodny, aromat pomarańczowy. 1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego i 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu oraz 2 mg chlorofenaminy maleinianu. Wskazania i działanie: Polopiryna Complex w formie proszku do sporządzenia roztworu doustnego o smaku pomarańczowym, to wieloskładnikowy lek na przeziębienie o skojarzonym dz
Polopiryna Complex to lek polecany do zwalczania objawów przeziębienia oraz grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, ból gardła, bóle mięśniowo oraz kostno-stawowe.
Wskazania: Polopiryna Complex łączy działanie trzech składników Dzięki nim kompleksowo łagodzi objawy przeziębienia Kwas acetylosalicylowy działa przeciwgorączkowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych przez co udrożnia przewodynosowe hamuje odruch kichania i łzawienie oczu Chlorofenamina łagodzi objawy nieżytu nosa katar i kichanie Skład: kwas acetylosalicylowy fenylefryny wodorowinian Dawkowanie: Dorośli i młodzież w wieku powyżej 16 lat 1 s
Polopiryna Gardło 24 pastylki - lek zwalczający ostry ból gardła oraz stan zapalny.
Vicks AntiGrip Complex to lek stosowany w przeziębieniu i grypie. Lek dzięki zawartości 3 składników aktywnych – paracetamolu, gwajafenazyny i fenylefryny – łagodzi takie objawy jak: gorączka, niedrożność nosa oraz mokry kaszel. Vicks AntiGrip Complex ma smak cytrusowo—mentolowy.
Polopiryna Gardło to lek krótkotrwale łagodzący objawy stanu zapalnego gardła, takie jak: ból gardła, podrażnienie i obrzęk oraz trudności w przełykaniu.
Polopiryna Complex, 500 mg + 15,58 mg + 2 mg, proszek do sporządzania roztworu doustnego (Acidum acetylsalicylicum + Phenylephrini bitartras + Chlorphenamini maleas) Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek ten należy zawsze stosować zgodnie z opisem w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza lub farmaceuty. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby móc ją ponownie przeczytać. Należy zwrócić się do farmaceuty, j
Polopiryna S to lek w formie tabletek przeznaczony do zwalczania objawów towarzyszących grypie i przeziębieniom oraz bólów o lekkim i średnim nasileniu (bóle głowy, bóle zębów, bóle menstruacyjne, bóle stawów).
Polopiryna C 18 tabletek musujących - jest lekiem złożonym z kwasu acetylosalicylowego i kwasu askorbowego (witaminy C). Kwas acetylosalicylowy ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Wskazania: Polopiryna Max to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym do stosowania w bólu różnego pochodzenia ból głowy ból zębów ból mięśniowy ból stawów gorączce reumatyzmie Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki 500 1000 mg Dawkę można powtórzyć 2 3 razy na dobę Nie stosować więcej niż 3 g czyli 6 tabletek
Wskazania: Polopiryna Max to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym do stosowania w bólu różnego pochodzenia ból głowy ból zębów ból mięśniowy ból stawów gorączce reumatyzmie Skład: 1 tabletka dojelitowa zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego Dawkowanie: Dorośli: 1 2 tabletki 500 1000 mg Dawkę można powtórzyć 2 3 razy na dobę Nie stosować więcej niż 3 g czyli 6 tabletek
Wskazania: Polopiryna C to produkt leczniczy do stosowania w bólu różnego pochodzenia gorączce towarzyszącej przeziębieniu o działaniu przeciwbólowym przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym Polopiryna C wykazuje działanie przeciwgorączkowe przeciwbólowe przeciwzapalne Zawiera również witaminę C której występuje zwiększone zapotrzebowanie w okresie choroby i zdrowienia Skład: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz 200 mg kwasu askorbowego Dawkowanie: Dorośli: jednorazowo 1 2 table
Helico Complex 28 kaps. Helico Complex - suplement diety zawierający mieszankę ziołową HelicoDiet. Helico Complex to suplement diety w formie kapsułek zalecany dla osób dbających o trawienie.
**Polopiryna S - 30 tabletek** Polopiryna S to produkt leczniczy, który od lat cieszy się zaufaniem pacjentów dzięki swojej skuteczności i wszechstronności. Każda tabletka zawiera kwas acetylosalicylowy, substancję aktywną znaną ze swoich właściwości przeciwbólowych, przeciwzapalnych oraz przeciwgorączkowych. Dzięki temu Polopiryna S to idealne rozwiązanie w chwycie na różnorodne dolegliwości, takie jak ból głowy, ból zębów, bóle mięśniowe czy objawy związane z przeziębieniami i grypą. Kwas acetylosalic
Aliness Witamina B complex B-50. Witamina B complex B-50 jest jednym z najlepszych suplementów uzupełniających dietę w witaminy z grupy B