Vicks Antigrip Complex 10 saszetek

Vicks Antigrip Complex 10 saszetek

Vicks AntiGrip Complex to lek stosowany w przeziębieniu i grypie. Lek dzięki zawartości 3 składników aktywnych – paracetamolu, gwajafenazyny i fenylefryny – łagodzi takie objawy jak: gorączka, niedrożność nosa oraz mokry kaszel. Vicks AntiGrip Complex ma smak cytrusowo—mentolowy.

idź do sklepu
Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy pr.dop.10sasz.

Vicks SymptoMed Complete Cytrynowy pr.dop.10sasz.

Producent: WICK PHARMA Typ preparatu:bez recepty Przechowywanie: Temperatura pokojowa Refundowany: Nie Encyklopedia leków:Vicks SymptoMed Skład paracetamol 500mg, gwajafenezyna 200mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg sacharoza kwas, cytrynowy, kwas winowy, sody cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam acesulfam potasowy, mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego żółcień chinolinowa Działanie Skuteczny w walce z bólem, bólem głowy, gardła oraz obniża gorączkę Rozrzedza flegmę ułatwiając odkrz

idź do sklepu

Vicks Symptomed Complex 10 saszetek

Wskazania: Vicks Antigrip Complex zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty które zawierają sam paracetamol co pozwala walczyć aż z sześcioma objawami przeziębienia lub grypy: gorączka ból głowy ból ciała ból gardła nieżyt nosa oraz mokry kaszel Vicks SymptoMed Complete o cytrynowym smaku walczy z objawami przeziębienia lub grypy i sprawia że nie poddasz się infekcji Skład: paracetamol 500 mg gwajafenezynę 200 mg fenylefryny chlorowodorek 10 mg Dawkowanie: Dorośli i dzieci powy

idź do sklepu

Vicks AntiGrip Max granulki do sporządzania roztworu doustnego 10 saszetek

Wskazania: Vicks AntiGrip Max to produkt leczniczy stosowany do leczenia objawów przeziębienia i grypy  Vicks AntiGrip Max zawiera 3 substancje czynne: paracetamol fenylefrynę oraz chlorfenaminę Takie połączenie łagodzi ból i gorączkę zmniejsza ilość wydzieliny z nosa a także zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa Skład: Substancjami czynnymi leku są: paracetamol Paracetamolum fenylefryny wodorowinian Phenylephrini hydrogenotartras i chlorfenaminy maleinian Chlorphenamini maleas 1 saszetka zawie

idź do sklepu
Polopiryna Complex 12 saszetek

Polopiryna Complex 12 saszetek

Polopiryna Complex 12 saszetek - zwalcza nie tylko uciążliwe objawy, w tym katar, ale działa również na ich przyczynę – stan zapalny.

idź do sklepu
Vicks Antigrip Zatoki i Katar 10 sasz.

Vicks Antigrip Zatoki i Katar 10 sasz.

Saszetki Vicks AntiGrip Zatoki i Katar to lek stosowany w przypadku objawów przeziębienia i grypy. Vicks Antigrip zawiera 3 składniki aktywne o uzupełniającym się działaniu. Paracetamol obniża temperaturę i zmniejsza ból, a chlorfenamina i fenylefryna ułatwiają oddychanie. Produkt leczniczy przeznaczony dla osób dorosłych. Skład Substancjami czynnymi leku są: paracetamol (Paracetamolum), fenylefryny wodorowinian (Phenylephrini hydrogenotartras) i chlorfenaminy maleinian (Chlorphenamini maleas). 1 saszet

idź do sklepu
Vicks Antigrip Max  x 10 saszetek

Vicks Antigrip Max x 10 saszetek

VICKS ANTIGRIP MAX (1000 mg + 16 mg + 4 mg) proszek do sporządzania roztworu doustnego o smaku pomarańczowym x 10 saszetek Paracetamolum + Phenylephrini hydrogenotartas + Chlorphenamini maleas Substancjami czynnymi złożonego produktu leczniczego Vicks SymptoMed Max są paracetamol, fenylefryna i chlorfenamina. Ich połączone działanie skutecznie redukuje objawy przeziębienia i grypy oraz pomaga szybciej wrócić do zdrowia. Paracetamol obniża gorączkę oraz zmniejsza ból poprzez zmniejszanie aktywności ośrodk

idź do sklepu
Polopiryna Complex  8 saszetek

Polopiryna Complex 8 saszetek

Polopiryna Complex to lek polecany do zwalczania objawów przeziębienia oraz grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, ból gardła, bóle mięśniowo oraz kostno-stawowe.

idź do sklepu
Vicks VapoRub maść 50 g

Vicks VapoRub maść 50 g

Vicks VapoRub to lek w postaci maści, stosowany przy objawach podrażnień oraz stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła. Maść zawiera substancje łagodzące dolegliwości górnych dróg oddechowych w katarze.

idź do sklepu
Vicks VapoRub maść 100 g

Vicks VapoRub maść 100 g

Maść Vicks VapoRub jest lekiem, którym smaruje się klatkę piersiową oraz plecy w objawach podrażnień a także stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła. Lotne składniki zawarte w maści parując inhalują i pomagają w przebiegu np. przeziębień z kaszlem, katarem z obrzękiem błon śluzowych nosa i uczuciem zatkanego nosa.

idź do sklepu

Vicks Vaporub maść 50g

Wskazania: Vicks VapoRub jest maścią stosowaną w objawach podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła np w przebiegu przeziębień : kaszlu katarze z obrzękiem błon śluzowych nosa i uczuciem utrudnienia oddychania 8220;zatkanego nosa 8221; Skład: Levomentol Kamfora Olejek eukaliptusowy Olejek terpentynowy Dawkowanie: Maść do nacierania klatki piersiowej i pleców oraz do inhalacji składników lotnych

idź do sklepu

Vicks Vaporub maść 100g

Wskazania: Vicks VapoRub jest maścią stosowaną w objawach podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła np w przebiegu przeziębień : kaszlu katarze z obrzękiem błon śluzowych nosa i uczuciem utrudnienia oddychania 8220;zatkanego nosa 8221; Skład: Levomentol Kamfora Olejek eukaliptusowy Olejek terpentynowy Dawkowanie: Maść do nacierania klatki piersiowej i pleców oraz do inhalacji składników lotnych

idź do sklepu
Helico Complex 28 kaps.

Helico Complex 28 kaps.

Helico Complex 28 kaps. Helico Complex - suplement diety zawierający mieszankę ziołową HelicoDiet. Helico Complex to suplement diety w formie kapsułek zalecany dla osób dbających o trawienie.

idź do sklepu

Polopiryna Complex saszetki 8 sztuk

Wskazania: Polopiryna Complex łączy działanie trzech składników Dzięki nim kompleksowo łagodzi objawy przeziębienia Kwas acetylosalicylowy działa przeciwgorączkowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych przez co udrożnia przewodynosowe hamuje odruch kichania i łzawienie oczu Chlorofenamina łagodzi objawy nieżytu nosa katar i kichanie Skład: kwas acetylosalicylowy fenylefryny wodorowinian Dawkowanie: Dorośli i młodzież w wieku powyżej 16 lat 1 s

idź do sklepu
Witamina B Complex B-50, 100 kaps

Witamina B Complex B-50, 100 kaps

Aliness Witamina B complex B-50. Witamina B complex B-50 jest jednym z najlepszych suplementów uzupełniających dietę w witaminy z grupy B

idź do sklepu
Tokotrienols Complex 50mg, 60 kaps. Wit E

Tokotrienols Complex 50mg, 60 kaps. Wit E

Tokotrienols Complex 50mg, 60 kaps. Witamina E. Tokotrienols Complex zawiera unikalny, opatentowany kompleks tokotrienoli i tokoferoli (witamina E) o wysokiej biodostępności.

idź do sklepu
Balance B-200 Complex, 100 kaps.

Balance B-200 Complex, 100 kaps.

Balance B-200 complex, kompleks witamin z grupy B 200% RDA .

idź do sklepu