Kremy maści żele - Przeciwbólowe przeciwzapalne

DIKY 4% płyn do stosowania na skórę 0,04g/g 30ml

DIKY 4% płyn do stosowania na skórę 0,04g/g 30ml

Lek Diky 4% ma postać płynną, która po rozpyleniu na skórę przybiera konsystencję żelową. Substancją czynną jest diklofenak sodowy, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Skład 1 g roztworu zawiera 40 mg diklofenaku sodowego oraz substancje pomocnicze: glikol propylenowy (E 1520), alkohol izopropylowy, NAT 8539; lecytyna sojowa 76% i etanol bezwodny, sodu diwodofosforan dwuwodny, disodu edetynian, olejek miętowy, askorbylu palmitynian, woda oczyszczona, kwas solny 10% i sod

idź do sklepu
Traumon żel 0,1 g/g 100 g

Traumon żel 0,1 g/g 100 g

Wskazania Tępe urazy, takie jak: stłuczenia, skręcenia, naciągnięcia mięśni, ścięgien i stawów Choroba zwyrodnieniowa stawów kręgosłupa, kolanowych, barkowych Reumatyzm pozastawowy: bóle okolicy krzyżowo-lędźwiowej, zmiany chorobowe w obrębie tkanek miękkich okołostawowych, tj. zapalenie kaletki maziowej, ścięgien, pochewek ścięgnistych, torebek stawowych (tzw. staw zamrożony), zapalenie nadkłykci Substancja czynna Substancją czynną Traumonu jest etofenamat. Etofenamat jest lekiem o działaniu przeciwbólo

idź do sklepu
Metafen żel Forte żel 0,1 g/g 100 g

Metafen żel Forte żel 0,1 g/g 100 g

Działanie: Substancją czynną leku Metafen żel Forte jest ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Mechanizm jego działania polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn w zmienionej zapalnie tkance. Lek ma postać żelu, przeznaczonego do stosowania miejscowo na skórę. Wskazania do stosowania: Dolegliwości wymagające miejscowego działania przeciwbólowego i przeciwzapalnego: bóle towarzyszące chorobom układu mięśniowo szkieletowego; bóle pleców; ne

idź do sklepu
Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Aspirin Pro tabl.powl. 0,5 g 20 tabl.

Wskazania: ASPIRIN® PRO to nowoczesna tabletka powlekana z musującym rdzeniem. Dzięki unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii mikroaktywnych cząsteczek przynosi jeszcze szybszą ulgę w bólach głowy, zębów i mięśni, a także łagodzi dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie. Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz łagodzi stan zapalny. Właściwości: Nowa ASPIRIN® PRO oparta jest na unikatowej, opatentowanej przez firmę Bayer technologii MicroActive®. Dzięki tej rewolucyjnej techno

idź do sklepu
Dolgit krem 50 mg/g 150 g

Dolgit krem 50 mg/g 150 g

Dolgit to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym do miejscowego stosowania w przypadku bólów mięśni, zwyrodnień stawowych, reumatyzmy, stanów zapalnych elementów okołostawowych, bólu związanego z uprawianiem sportu (np. skręcenia, stłuczenia). Wskazania do stosowania Dolgit krem zalecany jest do miejscowego leczenia: bólów mięśni, bólów w przebiegu zwyrodnieniowych chorób stawów, reumatycznych schorzeń stawów obwodowych i kręgosłupa, zmian zapalnych tkanek okołostawowych (np. kal

idź do sklepu
Mel Max Actigel żel 20 mg/g 100 g

Mel Max Actigel żel 20 mg/g 100 g

Wskazania: stosowany jest w miejscowym leczeniu: dorośli i młodzież w wieku powyżej 14 lat: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); bólu pleców; ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe. Dorośli (w wieku powyżej 18 lat): ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów. Działanie: Mel Max Actigel zawi

idź do sklepu
Voltaren emulgel 100 g

Voltaren emulgel 100 g

Skład: Substancja czynna: 100 g leku zawiera 1 g diklofenaku sodu (Diclofenacum natricum) w postaci 1,16 g soli dietyloamoniowej diklofenaku. Substancje pomocnicze: dietyloamina, cetiol LC, cetomakrogol 1000, Carbopol 974P, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, ciekła parafina, substancja zapachowa (Perfume cream 45), woda oczyszczona. Lek dostępny jest w tubach (aluminiowych lub laminowanych) po 10 g, 20 g, 50 g i 100 g. Podmiot odpowiedzialny: Novartis Consumer Health GmbH Zielstattstrasse 40 813

idź do sklepu
Traumon żel 0,1 g/g 150 g

Traumon żel 0,1 g/g 150 g

Traumon jest to lek w formie żelu, którego substancją czynną jest Etofenamat (Etofenamatum) należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Przeznaczony jest dla osób dorosłych i wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Skład Substancją czynną leku jest etofenamat (Etofenamatum). 1 g żelu zawiera 100 mg etofenamatu. Substancje pomocnicze leku to: karbomer, eter makrogolu oleinocetylowy (Emulgin M8 Deo), sodu wodorotlenek, alkohol izopropylowy, makrogol 400, glikol propylenow

idź do sklepu
Aspirin C tabletki musujące x 10

Aspirin C tabletki musujące x 10

ASPIRIN C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące (Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum) 1. CO TO JEST LEK ASPIRIN C I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE Aspirin C zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo oraz witaminę C, której dodatek jest korzystny w przebiegu chorób przeziębieniowych, podczas których występuje zwiększone zapotrzebowanie na witaminę C. Wskazania do stosowania: Objawowe leczenie dolegliwości bólowych o małym i (lub) umiarkowanym n

idź do sklepu
Aspirin Musująca (UltraFast)  0,5g 12 tabletek musujących

Aspirin Musująca (UltraFast) 0,5g 12 tabletek musujących

1. CO TO JEST LEK ASPIRIN I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE Aspirin zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Wskazania do stosowania: - bóle o małym lub umiarkowanym nasileniu, - gorączka. 2. INFORMACJE WAŻNE PRZED ZASTOSOWANIEM LEKU ASPIRIN Kiedy nie stosować leku Aspirin - jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub którykolwiek z pozostałych składników leku Aspirin,

idź do sklepu